Już 5 listopada na ekranach kin wzruszająca, świąteczna komedia romantyczna pt. „To musi być miłość”!

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m. in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. Dziś do sieci trafił zwiastun.
Już 5 listopada na ekranach kin wzruszająca, świąteczna komedia romantyczna pt. „To musi być miłość”!
18.10.2021
Katarzyna Lemanowicz

„Widz poczuje się w kinie jak na emocjonalnym rollercoasterze – w jednej chwili będzie ronił łzy wzruszenia, aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Myślę, że każdy - singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach - odnajdą  w naszym filmie cząstkę siebie” – tak o „To musi być miłość” mówi Małgorzata Kożuchowska.

"To musi być miłość" - poznaj szczegóły filmu

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym.

To musi być miłość

Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?  

To musi być miłość

„To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

To musi być miłość

Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej a do kin wprowadza go Dystrybucja Mówi Serwis.

Zobacz zwiastun "To musi być miłość"

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie