Seks w wielkim mieście powraca!

Niestety zabraknie jednej bohaterki.
Seks w wielkim mieście powraca!
fot.Forum
06.10.2021

Seks w wielkim mieście, tak jak i Przyjaciele, to serie, które się kocha albo nienawidzi. Serial produkowany w 1998-2004 przez stację HBO na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell doczekał się również kontynuacji w postaci dwóch filmów. Miała również powstać 3 część, ale produkcję anulowano.

Seks w wielkim mieście powraca

Po 2010 nastała więc wieloletnia cisza, a fani spekulowali... Na szczęście ich czekanie w końcu zostało wynagrodzone i w styczniu 2021 roku potwierdzono nie film, a kontynuację serialu pod tytułem "And Just Like That...". Serial jest zaplanowany w postaci 10 odcinków po 30 minut. Pierwszy news o powrocie kultowej serii zdradziła odtwórczyni roli Carrie Bradshaw czyli Sarah Jessica Parker, publikując na swoim Instagramie krótki filmik wideo, w którym głosem narratorki zdradza jednocześnie tytuł mówiąc "And just like that..."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Seks w wielkim mieście - zabraknie Samanthy

Niestety smutna wiadomość dla fanów - kontynuacja powstanie bez udziału Kim Cattrall, czyli seralowej Samanthy. Już na etapie plotek gotowość do powrotu i wskoczenia w serialowe role wyraziły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis, jednak entuzjazmu zabrakło ze strony Kim Cattral, czyli serialowej Samanthy Jones. Przez ostatnie lata między nią, a resztą obsady (w szczególności Sarah Jessiką Parker) zaostrzał się konflikt. Jak się okazuje, przyjaciółkami były tylko na ekranie. Jej jawna niechęć do kontynuacji serialu i współpracy z resztą obsady była również jednym z powodów, dla których nie powstała trzecia część filmu.

W jaki sposób scenarzyści wyjaśniają nieobecność ulubienicy widzów w produkcji? Sytuację nakreślił Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, jako przyczynę podając rozejście się dróg przyjaciółek.


Ludzie pojawiają się w twoim życiu i odchodzą. Przyjaźnie zanikają i pojawiają się nowe. To opowieść o współczesnych Carrie, Charlotte i Mirandzie. Są inne niż 20 lat temu.

Na szczęście jest również dobra wiadomość - wbrew plotkom, w obsadzie nie zabraknie Chrisa Notha, grającego jedną z kluczowych postaci - ukochanego Carrie Bradshaw Mr Biga.

Seks w wielkim mieście - pierwsze zdjęcia z planu

Zdjęcia do 7 sezonu kultowej serii zgodnie z zapowiedzią ruszyły późną wiosną 2021 roku. Kilka miesięcy później można było już zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu, na którym nowojorską ulicą pewnym krokiem idą Samantha, Miranda i Charlotte. Zdjęcie wzbudziło ogromny entuzjazm fanów i doczekało się prawie 300 tysięcy polubień.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez And Just Like That... (@justlikethatmax)

Również Sarah Jessica Parker chętnie podsyca czas oczekiwania na premierę, od czasu do czasu wrzucając fotki z resztą obsady i doprowadzając fanów do szaleństwa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Co jeszcze nowego? W jednym z wywiadów Sarah Jessica Parker zdradziła, że pandemia COVID-19 również zostanie uwzględniona jako część fabuły, ponieważ siłą rzeczy jej przebieg dużo zmienił w codziennym życiu każdego z nas i nie da się tego zamaskować kręcąc film w tak dużym mieście jak Nowy Jork. Producenci serialu zapowiedzieli również, że kontynuacja nie będzie skupiać się wersji przyjaciółek sprzed lat i zamiast tego chcą zbudować ich historię po latach, jako 50-letnie, dojrzałe i świadome swoich potrzeb kobiety. Premiera nowego sezonu jest zapowiedziana na grudzień 2021. Nie możemy się doczekać! A wy?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie