Czy Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia?

Tak twierdzą fanki trenerki - a wszystko przez zdjęcie, które pojawiło się zarówno na profilu Anny i Roberta
Czy Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia?
fot. Instagram @_rl9
20.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Perfekcyjne ciało Anny Lewandowskiej budzi zachwyt za każdym razem, kiedy trenerka wrzuca do sieci zdjęcie. Nie inaczej było tym razem. W weekend pochwaliła się weselną stylizacją - sukienką od Magdy Butrym, idealnie dobraną torebką u boku ukochanego męża.

Głosom zachwytu nie było końca i generalnie sprawa zakończyłaby się na gratulacjach szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży, gdyby nie to, że Robert pochwalił się na swoim Instagramie tym samym zdjęciem... Fani pary zamiast na pozytywach skupili się oczywiście na wytykaniu błędów i braku perfekcji. 

Czy Anna Lewandowska poprawia zdjęcia w Photoshopie?

Nie da się ukryć, że gołym okiem widać, to o co chodzi internautom. Na zdjęciu umieszczonym przez Roberta Lewandowskiego, brzuch Anny jest dość uwypuklony, z kolei na tym umieszczonym przez trenerkę, idealnie płaski. Dopatrywanie się odmienności, to trochę jak zabawa w "znajdź różnicę". Na zdjęciu Roberta, Anna ma jedną nogę wystawioną do przodu, z kolei na zdjęciu z profilu trenerki nogi są złączone. 

Anna i Robert Lewandowscy

fot. Instagram @annalewandowskahpba i @_rl9

Pod artykułem dostępnym w serwisie kozaczek.pl: Weselni Lewandowscy. Sukienka Anki to PETARDA, ale cena zwala z nóg trwa zagorzała dyskusja na temat "brzuszka Ani". Jedne osoby twierdzą, że trenerka poprawia zdjęcia, inni, że po prostu źle stanęła. 

Komentarze dostępne pod artykułem w serwisie kozaczek.pl:

  • "Śmiesznie. Na zdjęciu u Roberta Anka wielki brzuch na zdjęciu by ann płaski jak deska. Grafik poszalał. Mógł obydwa zretuszować...";
  • "Jakie znaczenie mają dyskusję o tym jaki ma brzuch?Płaski czy odstający… ważne, że ich dzieci wychowują się w kochającej, szanującej się i bezpiecznej rodzinie. Takiej szansy nie ma wiele dzieci, które przychodzą na ten świat... To jest dopiero problem..."
  • "Jaki sens? Może taki, że ta kobieta kreuje się na fit trenerkę, wrzuca przerabiane zdjęcia na insta, a na zdjęciach papparazzi ma odstający duży brzuch. I te jej hasła o samoakceptacji. Niech zacznie od siebie..."
  • "Na drugim zdjęciu już pamiętała, żeby wciągnąć brzuch..."
  • "Na zdjęciu na profilu Roberta, Ania ma brzuch. Na zdjęciu na profilu Ani, Ania nie ma brzucha. Magia..."
  • "Zupełnie nie rozumiem po co ten retusz zdjęć. Przecież to normalne, że po ciąży figura się zmienia. Potrzeba czasu na powrót do formy i nie ma się czego wstydzić. Zakłamywanie rzeczywistości nie jest dobre ani dla Pani Ani ani dla kobiet które ją obserwują. Takie postępowanie prowadzi do mylnego wyobrażenia o szybkości wracania do formy i może powodować kompleksy u innych młodych mam. Wszystkiego dobrego dla Państwa Lewandowskich i ich pociech..."

To, czy faktycznie Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia pozostaje słodką tajemnicą. Patrząc na te z wesela nasuwa nam się jeden komentarz: inny sposób ustawienia ciała i chwila zapomnienia - i ot! Cała tajemnica "odstającego brzuszka" Anny!

A tak swoją drogą - kochane SuperMamy - czy warto jest kruszyć kopię o tak drobny szczegół?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
fanka (Ocena: 5) 23.07.2020 12:44
O matko ale Ci ludzie są głupi. Przecież to są dwa inne zdjęcia . Widać jak byk ,że jest inaczej ustawiona, i dlatego test różnica!
odpowiedz
Polecane dla Ciebie