"Super to watch..." czyli na co warto wybrać się z dzieckiem do kina...?

Dzisiaj swoją premierę ma przezabawna animacja "Wiking i magiczny miecz" - a my z tej okazji mamy dla was konkurs - sprawdź szczegóły.
"Super to watch..." czyli na co warto wybrać się z dzieckiem do kina...?
fot. istock.com
10.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Poczucie humoru godne ASTERIXA I OBELIXA, a przygody na miarę bohaterów „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA” - o czym mowa? O nowej animacji "Wiking i miecz". Jeden niewyrośnięty wiking plus jeden magiczny miecz równa się milion zwariowanych przygód!

"Wiking i magiczny miecz" - opis filmu

Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicep­sów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.

Wiking i magiczny miecz

Wigi jest synem wodza wikingów mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury ma­muta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczel­nym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia.

Jeśli nie macie planów na weekend i zarówno wy kochane SuperMamy jak i wasze dzieciaki stęskniliście się za wizytą w kinie to koniecznie zobaczcie tę bajkę.

Zwiastun "Wiking i magiczny miecz"

Dodatkowo mamy dla was niespodziankę - konkurs, a bohaterami i zwycięzcami będą wasze dzieci.

Konkurs - jakie są zasady?

Wystarczy, że pod postem na naszym Facebooku odpowiesz na pytanie: Jaka jest ulubiona zabawka z twojego dzieciństwa? - post dostępny tutaj!

Po zakończeniu konkursu, losowo wybierzemy trzy osoby, z których każda otrzyma zestaw dla swojego dziecka: plecak z bohaterami filmu i gra planszowa. 

Dwa zestawy składający się z plecaka i gry planszowej Ale Cyrk!

Jeden zestaw składający się z plecaka i gry planszowej Loch Ness

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa do jutr, tj. 11 lipca do godziny 22.00.

Prosimy, żeby pod postem zaznaczyć, że zapoznałyście się z regulaminem konkursu dostępnym TUTAJ.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie