To są filmy na dobry początek wakacji!

Wybraliśmy produkcje, które warto obejrzeć podczas ciepłych, letnich wieczorów.
To są filmy na dobry początek wakacji!
fot. istock.com
27.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Wakacje, piękna pogoda, przyjemne wieczory - to idealny moment, by po dniu pełnym atrakcji zorganizować relaksujący seans dla dwojga, dla przyjaciół, czy na babski wieczór. Jeśli nie wiesz co obejrzeć poniżej znajdziesz propozycje pełne humoru. Uśmiech na twarzy gwarantowany!

5 filmów na dobry początek wakacji

#1 Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie

Adaptacja międzynarodowego bestsellera autorstwa Romaina Puértolasa to komedia idealna na lato!
Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną? Zobaczysz na: vod.pl, ipla.tv, player.pl , pl.chilli.com.

#2 Loveling

Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka. Zobaczysz na: vod.pl, ipla.tv, pl.chilli.com.

#3 Królowie lata

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan… Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka. Zobaczysz na: vod.pl, ipla.tv.

Zobacz więcej: Lubisz francuskie komedie? Nasz wybór filmów cię zachwyci

#4 Najlepsze najgorsze wakacje

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana "króla aquaparku" i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje. Zobaczysz na: ipla.tv.

#5 The world is yours

Prawdziwa filmowa petarda w reżyserii Romaina Gavrasa. Zapomnijcie o Guy Ritchie, oto nowy król komedii gangsterskiej! Gorące Lazurowe Wybrzeże. François (Karim Leklou) to drobny dealer narkotyków, który marzy o ustatkowaniu i małym domku na przedmieściach. Chłopak chce rzucić dotychczasowe, ryzykowne zajęcie i założyć mały, legalny biznes w Algierii. Ma już nawet przygotowane środki, które powierzył swojej mamie (rewelacyjna Isabelle Adjani). I tu zaczynają się kłopoty… Zobaczysz na: vod.pl, cineman.pl, player.pl, ipla.tv, pl.chilli.com.

Zobacz więcej: Szukasz inspiracji? Zobacz filmy o kobietach z pasją.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie