Konkurs z okazji Dnia Mamy! Wygraj biżuterię Mokobelle

Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkową nagrodę
Konkurs z okazji Dnia Mamy! Wygraj biżuterię Mokobelle
fot. Materiały prasowe Mokobelle
29.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Kochane mamy - macierzyństwo to piękny ale też wymagający czas. To chwile wzruszeń, radości, śmiania się do bólu brzucha, ale też smutku, trosk, czy wylanych łez. Macierzyństwo bez wątpienia uskrzydla, sprawia, że każda mama czuje się pewna siebie - docenia to jak wiele pracy wkłada w wychowanie dziecka, troszczenia się o jego bezpieczeństwo i o to, by było najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.

Dlatego kochane mamy, żeby uprzyjemnić i wprowadzić na koniec Dnia Mamy odrobinę zabawy, spontaniczność i uśmiech przygotowałyśmy dla was konkurs. Udział w nim to taki trochę powrót do przeszłości - wspomnienia i podzielenie się z nami, tym co kiedyś spowodowało szybsze zabicie serca i motyle w brzuchu. 

Podzielcie się z nami waszą... historią miłosną - tę opowieść wyślijcie na maila. My wybierzemy jedną z nich i nagrodzimy biżuterią od marki Mokobelle. A dokładnie tym ręcznie wykonanym naszyjnikiem z diamentowanego łańcucha z oryginalną rozetą Macarena o ażurowej fakturze. 

Łańcuchy o dużych ogniwach są w tym sezonie prawdziwym modowym bestsellerem - doskonale podkreślają każdą stylizację, zarówno elegancką, jak i casualową.

Naszyjnik Mokobelle

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Na [email protected] prześlij maila, w którym opisujesz swoją historię miłosną - taką, która zapadła w twojej pamięci i stworzyła niesamowite wspomnienia. W tytule maila koniecznie wpisz: Konkurs z Mokobelle.

Konkurs Mokobelle

Dodatkowo w treści maila nie zapomnij podać tych trzech oświadczeń:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj biżuterii marki Mokobelle” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj biżuterię marki Mokobelle”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj biżuterię marki Mokobelle”.

Zapoznaj się z treścią REGULAMINU KONKURSU dostępnego TUTAJ.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja, do godziny 21.00

Najlepsza praca zostanie nagrodzona wyżej wspomnianym naszyjnikiem marki MOKOBELLE.

P.S. Dodatkowo pamiętajcie, do dzisiaj do godz. 24.00 na stronie MOKOBELLE możecie zrobić zakupy z 20% zniżką. 

Do dzieła! Trzymamy za was kciuki i czekamy na zgłoszenia!

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie