INVISIBOBBLE – produkty, które pokochają Twoje włosy

Sprawdź dlaczego!
INVISIBOBBLE – produkty, które pokochają Twoje włosy
Fot.materiałpartnera
05.07.2024

Marka invisibobble zasłynęła wprowadzeniem na rynek gumek w kształcie sprężynki. Sama historia ich powstania jest nieźle… zakręcona. Dziś w ofercie invisibobble znajdziemy też inne produkty do stylizacji i upinania włosów, które nie niszczą pasm, detronizują lokówki i zapewniają spektakularne efekty – a to wszystko w kilka sekund lub… najwyżej minut.

Potrzeba matką wynalazku/Halo?! Tu piękne włosy!

Założycielką marki Invisibobble jest Sophie Trelles-Tvede, która pierwszą innowacyjną gumkę do włosów wymyśliła jeszcze na studiach. Szykując się na imprezę kostiumową spięła włosy… zakręconym kablem od niedziałającego telefonu. Okazało się, że gumka-sprężynka nie powodowała nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia włosów ani nie odgniatała się na kosmykach. Invisibobble rozpoczęło działalność w 2012 roku w Niemczech, rok później rozszerzono sprzedaż na inne kraje – aktualnie produkty marki można kupić w ponad 70 krajach, a charakterystyczną gumkę-sprężynkę zna większość kobiet.

Nie dziel włosa na czworo

Gumka do włosów gumce nierówna. Tradycyjne gumki nie tylko często powodują dyskomfort przy noszeniu (uczucie ciągnięcia), ale też mogą wpływać na wygląd włosów – przyczyniać się do ich łamania, odkształcać je, wkręcać się w kosmyki i zsuwać się z nich. Gumki sprężynki nie odbijają się na włosach i zapewniają stabilność fryzury – bez powodowania bólu głowy. Sprawdzą się przy każdym rodzaju włosów. W ofercie Invisibobble znajdziemy też gumki otoczone tkaniną w różnego rodzaju printach, które nie odkształcają pasm, a jednocześnie świetnie uzupełniają stylizację i same w sobie są ozdobą. A jeżeli nie gumka to może spinka?  Klamry do włosów od Invisibobble to akcesoria, z pomocą których stworzymy niemal każde upięcie. Hitem są także viralowe wałki do włosów, pozwalające na uzyskanie pięknych, naturalnych loków - bez użycia ciepła!

Ten łatwy w użyciu, zestaw do loków, wykonany z najwyższej jakości jedwabistego materiału, pozwoli stworzyć wspaniałe fryzury bez użycia ciepła. Miękki materiał wałka do loków został zaprojektowany z myślą o jak najbardziej komfortowym śnie, a stylowe gumki do włosów nakręcone włosy w miejscu i mogą być używane do dodatkowej stylizacji włosów po użyciu zestawu.

Fot.materiał partnera

Sprawdź: invisibobble IB GIFT SET Handle with Curl 3pc, 79,99 zł

Innowacyjne klamry do upinania włosów. Dzięki technologii HAIRLOVETECH™ klamry zapewniają wygodę stosowania
i troskę o włosy.

Fot.materiał partnera

Sprawdź: invisibobble Clipstar Petit 4pcs, 34,99 zł

Fot.materiał partnera

Invisibobble Clipstar Clawdia to nowoczesna, duża klamra do włosów w neutralnym czarnym kolorze ze wzorem. Klamra świetnie trzyma włosy i idealnie sprawdzi się jako dodatek i uzupełnienie stylizacji.

Sprawdź: invisibobble Clipstar Clawdia 1pcs,
34,99 zł

Fot.materiał partnera

EVERCLAW to pozbawiona metalu, innowacyjna klamra do włosów, o wyjątkowym, modnym kształcie. Dodatkowo, dzięki technologii HAIRLOVETECH™ produkt zapewnia wygodę stosowania i troskę o włosy.

Sprawdź: invisibobble Everclaw Leo Love, 34,99 zł

Fot.materiał partnera

Połączenie gumki invisibobble® ORIGINAL z miękką tkaniną, dla jeszcze większej wygody użytkowania. Dzięki spirali wewnątrz zapewnia pełen komfort upięcia, podczas gdy materiał stanowi stylowe wykończenie fryzury.

Sprawdź: invisibobble Sprunchie EXTRA HOLD Pure White, 29,99 zł

Fot.materiał partnera

Sprawdź: invisibobble Sprunchie EXTRA CARE Soft as Silk, 29,99 zł

                                                                                         

Produkty invisibobble dostępne są na rossmann.pl oraz hebe.pl

 

 

Artykuł sponsorowany

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie