[Super NEW] YOSKINE RETINOLOX – innowacyjne połączenie retinoidów z karotenoidami

YOSKINE RETINOLOX to profesjonalna linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych o zaawansowanych formułach bogatych w retinoidy.
[Super NEW] YOSKINE RETINOLOX – innowacyjne połączenie retinoidów z karotenoidami
fot. istock.com
05.07.2024
Katarzyna Lemanowicz

Ich innowacyjne połączenie z karotenoidami zapewnia skuteczną redukcję zmarszczek oraz poprawę struktury skóry. Retinoidy w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Nie tylko pomagają zmniejszyć zmarszczki, ale też przyspieszają metabolizm komórkowy skóry. W efekcie cera wygląda młodziej i jest w lepszej kondycji.

YOSKINE RETINOLOX – innowacyjne połączenie retinoidów z karotenoidami

W nowej linii YOSKINE RETINOLOX zastosowano zaawansowaną technologię SRTTM (Skin Retinol Technology), która wykorzystuje innowacyjne połączenie retinoidów ze składnikami dopełniającymi ich działanie, takimi jak: karotenoidy, peptydy sygnałowe, ceramidy*.
Te połączenia zapewniają maksymalną skuteczność przy jednoczesnym minimalizowaniu potencjalnych podrażnień skóry. W linii znajdziemy kremy na noc dedykowane skórze w różnym wieku: 40+, 50+ i 60+, serum zwalczające zmarszczki i przebarwienia oraz krem przeciwstarzeniowy z filtrem SPF 50+ – w trakcie stosowania retinoidów ochrona przeciwsłoneczna to absolutna konieczność.

* Poszczególne produkty zawierają wybrane składniki.

W linii YOSKINE RETINOLOX wykorzystano technologię IN-YO TECHNOLOGY, zainspirowaną odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Technologia ta łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez
co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie