Odkryj siłę swoich włosów z kolekcją kosmetyków Miracles od Pantene

Włosy są nie tylko elementem, który definiuje nasz wygląd, ale przede wszystkim integralną częścią naszej tożsamości, wyrazem naszego "JA", naszą siłą.
Odkryj siłę swoich włosów z kolekcją kosmetyków Miracles od Pantene
27.06.2024
Katarzyna Lemanowicz

Często stają się znakiem rozpoznawczym, budują wizerunek i wyrażają naszą moc. Dlatego chcemy, aby były zdrowe, silne i lśniące. Odpowiedzią na to są wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów z kolekcji Miracles marki Pantene.

Najnowsza kolekcja kolekcją kosmetyków Miracles od Pantene

Codzienna stylizacja ciepłem, słońce, wiatr, miejskie zanieczyszczenia – to wszystko ma wpływ na kondycję włosów, powodując ich uszkodzenia i zniszczony wygląd. Z pomocą przychodzi marka Pantene i kolekcja Miracles, w której skład wchodzą 4 linie produktowe. Każda z nich stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby włosów. Kompleksowa pielęgnacja Pantene zapewnia efekt transformacji włosów niczym z salonu, niezależnie od ich rodzaju i kondycji.

Pantene Molecular Bond Repair – ratunek i regeneracja nawet dla najbardziej zniszczonych włosów Linia Molecular Bond Repair to nowość w line-upie kolekcji Miracles od Pantene. Ta gama zaawansowanych produktów do pielęgnacji, powstała z myślą o najbardziej zniszczonych włosach. Nawet takich, które wydawać by się mogło, są już nie do uratowania. Nowoczesną formułę Pantene wzbogacono biotyną i najwyższym stężeniem składników odżywczych Pro-V, co pozwala na silną regenerację na poziomie molekularnym. Perełki Pro-V Nutri natychmiast rozpuszczają się na włosach, uwalniając miliony odżywczych składników. Dlatego też liniaMolecular Bond Repair umożliwia spektakularną metamorfozę włosów w warunkach domowych z rezultatami porównywalnymi do zabiegów wykonywanych w salonach fryzjerskich, regenerując je nawet w 100%*. W składzie linii znajdziemy 3 kluczowe produkty.

Szampon z biotyną Molecular Bond Repair, który pomaga chronić wiązania włosów, odżywka Molecular Bond Repair, która wzmacnia wiązania włosów oraz intensywna kuracja do włosów Molecular Bond Repair, która regeneruje wiązania i uszczelnia włókna włosów bardzo suchych i zniszczonych.

Nawilżenie, obojętność, a może jedwabista miękkość? Wybierz to czego potrzebujesz!

Każde włosy są inne i potrzebują spersonalizowanego podejścia. Jeśli Twoje włosy charakteryzują się suchością i potrzebują porządnej dawki nawilżenia, sięgnij po produkty z linii Pantene Hydra Glow, które, dzięki zawartości głęboko nawilżającej mieszanki składników odżywczych z pro-vitaminą B5 oraz esencją z ziaren baobabu, sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających przypadków. Z kolei dla miłośniczek jedwabiście gładkich włosów, idealnym wyborem okaże się kolekcja Pantene Silky&Glowing. W składzie znajdziemy biotynę i hydrolizowane proteiny jedwabiu, czyli składniki odżywcze, które pomogą przywrócić blask zniszczonym stylizacją i farbowaniem włosom o słomiastej strukturze. Natomiast ratunkiem dla cienkich, pozbawionych objętości włosów, będą produkty z linii Pantene Lift’N’Volume.Kosmetyki z dodatkiem biotyny i wody różanej zapewniają odpowiedni poziom odżywienia bez obciążania, nadając włosom uniesienia u nasady i upragnionej objętości.Twoje włosy to Twoja siła!

*w oparciu o badanie instrumentalne na uszkodzonej osłonce włosa w porównaniu z włosem bez uszkodzeń

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie