Nowa kolekcja Lush na Dzień Ojca

Nowa kolekcja stworzona z okazji nadchodzącego Dnia Ojca, składa się z siedmiu produktów i dwóch prezentów inspirowanych przygodami i podróżami w kosmos.
Nowa kolekcja Lush na Dzień Ojca
fot. istock.com
14.06.2024
Katarzyna Lemanowicz

Orzeźwiające, cytrusowe zapachy, a także te leśne i kwiatowe można znaleźć w kosmetykach do kąpieli i pod prysznic. Wszystko to zamknięte w różnorodnych, kolorowych formach.

Nowa kolekcja Lush na Dzień Ojca

Produkty do kąpieli - każdy tata potrzebuje chwili relaksu! Kwiecisto-cytrusowa kula Super Dad!, zabawny zielony dinozaur o zapachu róży z lawendą czy cytrusowy kosmita, będą doskonałymi towarzyszami kąpieli w wannie. Dla miłośników piany, świetnym wyborem będzie kostka bąbelkowa Saside, pachnąca połączeniem paczuli z ylang ylang. 

Produkty pod prysznic - odświeżający, pachnący ogórkiem i jodłą żel po prysznic, przywodzący na myśl leśne wędrówki, to coś co powinno przypaść do gustu tacie. Dla preferujących tradycyjne mydło, do wyboru są dwie opcje. Kosmiczny, pełen cytrusów Blue Moon lub rozmarynowo pomarańczowy True Grit z uroczym wizerunkiem konewki.

Prezenty - dwa kolorowe, gotowe do wręczenia prezenty uzupełniają tę wyjątkową kolekcję. Out of this World będzie idealnym wyborem dla miłośników kąpieli i kosmosu, natomiast Adventure Island łączy w sobie produkty do kąpieli i ciała z nutką przygody. W pierwszym z nich znajdują się dwie kule do kąpieli, natomiast w drugim jest bomba do kąpieli i żel pod prysznic z limitowanej kolekcji oraz mydło i peeling z całorocznej kolekcji.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie