PUMA Palermo i nowa kampania łącząca dramat Shakespeare’a z kulturą tarasową

W sercu Sycylii - odwieczna historia w nowej odsłonie!
PUMA Palermo i nowa kampania łącząca dramat Shakespeare’a z kulturą tarasową
fot. materiały prasowe
01.03.2024

PUMA, znana marka odzieży sportowej, zaskakuje nową, intrygującą kampanią reklamową, która łączy dramatyczną historię Shakespeare'a, "Romeo i Julia", z unikalną kulturą tarasową, charakterystyczną dla kibiców piłkarskich. W swojej najnowszej odsłonie, marka prezentuje model sneakersów PUMA Palermo, wprowadzając go w zupełnie nowe, nieoczekiwane konteksty.

W sercu Sycylii - odwieczna historia w nowej odsłonie

Centralnym elementem kampanii jest 60-sekundowy spot, który przenosi nas wprost na ulice Palermo, ukazując życie dwóch antagonistycznych rodzin. To nie tylko współczesna interpretacja klasycznej tragedii, ale też hołd dla kultury tarasowej, która od lat 80. XX wieku znacząco wpływa na piłkarski świat i modę. Romeo i Julia, w tych nowych realiach, to przedstawiciele rodzin Montecchich i Capulettich, których losy splatają się w nietypowy sposób dzięki wspólnej pasji do klubu Palermo F.C. Ich historia, pełna emocji i napięcia, kończy się symbolicznym pocałunkiem, który ma być metaforą pojednania.

Renesans kultury tarasowej: moda i pasja kibicowska

Kampania PUMA Palermo to nie tylko opowieść o miłości i rywalizacji. To również głębokie zanurzenie w kulturę tarasową, która od dekad kształtuje nie tylko sposób kibicowania, ale i modę uliczną. Charakterystyczny dla niej styl, sposób podróżowania na mecze, a także specyficzny wybór muzyki, stały się inspiracją dla nowej linii produktów PUMA. Renesans tej subkultury w dzisiejszych czasach jest odpowiedzią na potrzeby młodego pokolenia, które szuka unikalnych, ale i zakorzenionych w tradycji sposobów wyrazu. PUMA Palermo, z nowymi kombinacjami kolorystycznymi, ma szansę ponownie zawładnąć sercami nie tylko fanów futbolu, ale i miłośników miejskiego stylu.

Wsparcie dla młodych talentów: Sara James i Jann

Marka PUMA nie ogranicza się tylko do produkcji odzieży sportowej. W swojej najnowszej kampanii, po raz kolejny udowadnia, że wspiera młode talenty z różnych środowisk. Sara James i Jann, ambasadorowie marki, to artyści ze świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobyli popularność. PUMA towarzyszy im nie tylko w ich artystycznej podróży, ale i poza sceną, wspierając ich rozwój.

Realizacja spotu to efekt współpracy z uznanymi w branży twórcami. Reżyserią zajął się Piotr Kujda, muzykę skomponował Kamil Holden Kryszak, za zdjęcia odpowiada Igor Połaniewicz, a sesję zdjęciową do kampanii wykonał Kamil Kotarba. Całość została stworzona przez agencję high&, która odpowiada za kreację i produkcję kampanii.

Nowa kampania PUMA Palermo to fascynująca mieszanka kultury, mody i sportu, która pokazuje, jak dawne narracje mogą znaleźć nowe zastosowania i inspiracje w dzisiejszych, zmieniających się czasach.

Artykuł sponsorowany

fot.materiały prasowe

fot.materiały prasowe

fot.materiały prasowe

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie