>

To jeden z najbardziej wpływowych wizażystów swojego pokolenia

Jest prawdziwym mistrzem rzemiosła beauty!
To jeden z najbardziej wpływowych wizażystów swojego pokolenia
05.09.2023
Katarzyna Lemanowicz

Mario - niezawodny lider i pionier innowacji branży kosmetycznej - jest wizjonerem, który nadal kształtuje krajobraz beauty, za sprawą swoich innowacyjnych produktów i technik makijażu, które nieustannie wyznaczają nowe trendy piękna na całym świecie.

Makeup by Mario - premiera w Europie na wyłączność w Sephora

Stworzone z zamysłem, efektywne produkty oraz inteligentne formuły Mario, niezwykle łatwe w użyciu, są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Te kluczowe produkty mają na celu odtworzenie charakterystycznych technik Mario, przy łatwej aplikacji.

Premiera Makeup By Mario w Sephora w Europie to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo wdzięczny, że nareszcie możemy być częścią tego regionu. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami moją marką. Mam nadzieję, że pokochacie moje produkty oraz techniki, z inspiracji których powstały - tak mocno jak ja. - Mario Dedivanovic, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny

Jednym z bestsellerów marki jest SoftSculpt® Transforming Skin Perfector - bronzer, rozświetlacz i puder wykończeniowy w jednym. Formuła, dostępna w pięciu odcieniach, jest niekomedogenna i tworzy transparentny efekt promiennego wykończenia.

Niezwykłą popularnością cieszy się również Master Mattes® Eyeshadow Palette - paleta cieni do powiek w unikalnych odcieniach, inspirowanych różnymi odcieniami skóry.

Produkty marki Makeup By Mario będą dostępne wyłącznie w Sephora.

 

Materiał prasowy

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie