>

Te buty są stworzone do wygrywania!

Najszybsza linia produktowa od adidas.
Te buty są stworzone do wygrywania!
28.08.2023
Katarzyna Lemanowicz
Począwszy od rekordowego występu Haile Gebrselassiego w 2008 roku, dziedzictwo adizero to dekada nieustannej innowacji. Od historycznego przełomu w czasie adizero Adios 1, aż po najnowsze modele, takie jak adizero Prime X Strung i adizero adios Pro 3. Każdy but wyznacza nowy rozdział w historii biegania. Potwierdzają to statystyki: 50% wygranych w największych maratonach 2022 roku. Czy może być lepiej?

Boston 12: Rewolucja w treningu i wydajności

W tym sezonie adidas przygotował dla biegaczy nowy model buta treningowego Boston 12, dostępny w tej samej linii produktów, co niezawodny w startach Pro 3. Nowe warianty kolorystyczne, w tym Solar Red i Coral Fusion, podkreślają odważną tożsamość kolekcji. Buty dostępne są w sklepie adidas Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 i na adidas.com.
Kluczową nowością, jaką na ten sezon proponuje biegaczom adidas, jest adizero Boston 12 - mistrz dynamiki, który zaciera granice między treningiem a zawodami. Zaprojektowany, aby wzmocnić prędkość i umożliwić biegaczom poczucie komfortu z dnia wyścigu podczas każdej fazy przygotowań. Jego rewolucyjne cechy obejmują szklane włókna ENERGYRODS 2.0 w środkowej części podeszwy, które bezszwowo integrują technologię wyścigową w podstawowym obuwiu treningowym. Na uwagę zasługują też pozostałe uaktualnienia technologiczne. Inżynieryjnie zaplanowane strefy kluczowe, które zapewniają stabilizację śródstopia, jak i elastyczność przedstopia. Warstwowa konstrukcja śródstopia, składająca się z wysoko wydajnej pianki LIGHTSTRIKE PRO oraz całkowicie nowej LIGHTSTRIKE 2.0, stworzonej dla amortyzowanego i dynamicznego biegu. Do tego podeszwa Continental™, zapewniająca doskonałą przyczepność.
- Boston 12 doskonale współgra z różnorodnymi wymaganiami mojego harmonogramu treningowego i rywalizacyjnego. Jego wszechstronność zapewnia mi odpowiednie buty na każdy etap mojej przygody biegowej, od codziennych treningów po zawody mistrzowskie – potwierdza Peres Jepchirchir, aktualna Mistrzyni Olimpijska i trzykrotna Rekordzistka Świata na dystansie półmaratonu. Jednocześnie Boston 12 wykorzystuje w górnej części co najmniej 50% materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu, kupując ten produkt, jesteś eko.

Adios Pro 3: Doskonały towarzysz dnia wyścigu.

Adizero Adios Pro 3 pozostaje niekwestionowanym liderem pośród butów dedykowanych do startów w zawodach. Zwycięstwa w trzech głównych maratonach 2022 roku w ciągu pierwszych pięciu miesięcy to potwierdzenie wyjątkowej prędkości i wydajności. Wyposażony w zoptymalizowaną technologię ENERGYRODS 2.0 z karbonem, zapewnia biegaczom optymalny poziom sztywności i zwrotu energii. Po launchu na wiosnę 2023 roku, Adios Pro 3 po raz kolejny utwierdza swoją pozycję jako niezastąpiony towarzysz biegaczy dążących do triumfu. To ten model wyzwala w sportowcach dodatkowe pokłady mocy w dniu wyścigu. Powstał po to, by wygrywać.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie