[SuperNEW] Sesderma SESLASH Black to regenerująca maska do rzęs z czarnymi pigmentami

Pozwala osiągnąć efekt makijażu, jednocześnie wzmacniając, nawilżając, wydłużając włoski i zapobiegając ich wypadaniu.
[SuperNEW] Sesderma SESLASH Black to regenerująca maska do rzęs z czarnymi pigmentami
fot. istock.com
24.08.2023
Katarzyna Lemanowicz

Produkt zawiera kompleks wzmacniający z keratyną, ekstraktem z czerwonych alg, kwasem hialuronowym i gliceryną. Bądź systematyczna, a pierwsze spektakularne rezultaty zobaczysz już po 28 dniach** stosowania!

Sesderma SESLASH Black regenerująca maska do rzęs 

Proste w użyciu, bezpieczne, a jednocześnie dające najlepsze, profesjonalne efekty – Sesderma SESLASH to dwa produkty do rzęs wzajemnie wzmacniające swoje działanie. Zgodnie z filozofią synergii, którą marka Sesderma promuje od dawna, dr Gabriel Serrano i współpracujący z nim specjaliści zauważyli, że łączenie odpowiednich produktów daje lepsze efekty, niż stosowanie ich samodzielnie. Tak właśnie działa duet SESLASH. 

Jak wygląda rytuał wzmacniający rzęsy?

Wieczorem i o poranku na linię włosków nakładasz SESLASH Serum. A kiedy chcesz podkreślić spojrzenie – malujesz rzęsy produktem SESLASH BLACK - tusz do rzęs z czarnymi pigmentami. Wzmacnia, pogrubia i wydłuża rzęsy, pomaga ograniczyć wypadanie rzęs, nawilża, dodaje objętości, blasku i elastyczności. Dzięki serum z funkcją aktywującą i wzmacniającemu działaniu odżywczego tuszu z czarnymi pigmentami – po miesiącu stosowania twoje rzęsy będą widocznie dłuższe, grubsze i mocniejsze. Przekonaj się o tym naocznie!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie