Tej kolekcji nie możesz przegapić!

Puma x SPONGEBOB: powiew morskiej bryzy i wakacji w bajkowym wydaniu!
Tej kolekcji nie możesz przegapić!
23.03.2023
Katarzyna Lemanowicz

PUMA prezentuje najnowszą kolekcję w niecodziennym wydaniu. Współpraca ze SpongeBobem jest luźną formą przedstawienia zabawnych klasyków, znanych i uwielbianych z serialu twórców Nickelodeon i Paramount Consumer Products.

Puma x SPONGEBOB - tej kolekcji nie możesz przegapić!

Pomimo głównego motywu przewodniego jakim jest animowana bajka, kolekcja jest uniwersalna, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.  Sylwetki wyróżniają się wyrazistymi kolorami, kwiecistymi nadrukami, a na niektórych ubraniach występują główni bohaterowie bajki – SpongeBob i Patrick przeżywający przygodę podczas łowienia meduz.

W kolekcji nie mogło zabraknąć najważniejszych modeli butów PUMA w nowych aranżacjach.

W rolach głównych Suede, Slipstream, RS-Slide i Future Rider, które zostały wzbogacone o detale związane ze SpongeBobem, a Patrick Star otrzymał swoją własną wersję modelu Rider FV. Sylwetki uzupełniają klasyczne elementy odzieży w postaci koszulek i bluz z kapturem oraz dres T7, zwieńczone akcesoriami w postaci toreb i czapek z daszkiem.

Kolekcja PUMA x SpongeBob SquarePants jest dostępna od 17 marca 2023 roku na stronie PUMA.com, w sklepach PUMA i w wybranych sklepach na całym świecie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie