[Super NEW] Rituals wprowadza udoskonaloną kolekcję do pielęgnacji skóry "The Rituals Namaste"

Odkryj moc bakuchiolu, roślinnej alternatywy retinolu.
[Super NEW] Rituals wprowadza udoskonaloną kolekcję do pielęgnacji skóry "The Rituals Namaste"
16.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Rituals przedstawia nową, udoskonaloną kolekcję kosmetyków do pielęgnacji skóry na bazie naturalnych składników – The Ritual of Namaste. Linia została opracowana, by efektywnie zapobiegać pierwszym oznakom starzenia, a świetne efekty potwierdzają badania konsumenckie.

Nowość "The Rituals Namaste"

W czasach, gdy minimalizm w pielęgnacji skóry staje się coraz ważniejszy, Rituals wprowadza nową, udoskonaloną linię produktów Clean & Conscious skincare – The Ritual of Namaste. Ta wyjątkowa, starannie opracowana kolekcja podkreśli piękno skóry dzięki niezwykle skutecznym formułom zawierającym naturalne, etycznie pozyskiwane składniki. Kosmetyki zaskakują nowymi zapachami i teksturami, a także nowymi formułami o zawartości ponad 95% składników pochodzenia naturalnego [1]. Od teraz dostępny jest również szerszy wybór wkładów uzupełniających.

Niki Schilling, Dyrektorka ds. Innowacji i Zrównoważonego Rozwoju w Rituals, zapewnia: Wierzymy w świadomy wybór składników ze źródeł, które zadbają o piękno, jednocześnie nie przyczyniając się do zaburzenia równowagi w przyrodzie. Ponieważ w kolekcji użyto naturalnie pozyskiwanych składników, a skuteczność produktów poparta jest naukową wiedzą, badaniami oraz testami konsumenckimi, możesz cieszyć się swoim wyborem z czystym sumieniem.

Linia Glow – moc bakuchiolu

The Ritual of Namaste Glow to linia oparta na skutecznych, wegańskich formułach zawierających ponad 97% składników naturalnego pochodzenia. Kosmetyki opracowane zostały z myślą o zwalczaniu pierwszych oznak starzenia. Zawierają m. in. Bakuchiol Repair Complex, wzbogacony bakuchiolem – naturalną roślinną alternatywą dla retinolu – oraz dzikim indygo, które pomagają zredukować drobne zmarszczki oraz ujędrnić i rozświetlić cerę.

Kultowy krem na dzień zwalczający oznaki starzenia sprawi, że cera będzie odżywiona i rozświetlona. Bakuchiol w połączeniu z dzikim indygo poprawi elastyczność skóry i ochroni ją przed negatywnym wpływem wolnych rodników, zapewniając miękką, jędrną oraz młodo wyglądającą skórę. Badania skuteczności, przeprowadzone na grupie 30. osób po 28 dniach używania produktu wykazały zmniejszenie zmarszczek nawet o 33%, a także zwiększenie jędrności skóry nawet o 25%.

Uzupełnij swoją pielęgnację skóry o kolejne produkty Clean & Conscious: krem na noc zwalczający oznaki starzenia oraz serum zwalczające oznaki starzenia:

[1] * Niacinamide booster zawiera 95% składników naturalnego pochodzenia, natomiast reszta produktów z linii The Ritual of Namaste zawiera aż 97% naturalnych składników.

  • Serum przywróci cerze młodzieńczą świetlistość, zmniejszając widoczność zmarszczek i drobnych linii oraz jednocześnie ją nawilżając, by była jeszcze bardziej promienna.
  • Krem na noc pomoże zregenerować skórę: podczas snu otrzyma ona dużą dawkę substancji aktywnych, dzięki czemu rano będzie wyglądała młodziej. Produkt zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, poprawia elastyczność skóry oraz chroni ją przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

Wyniki badań skuteczności dla obu tych produktów prezentują się obiecująco: serum powoduje zwiększenie nawilżenia skóry nawet o 86%, poprawę elastyczności o 28% i zmniejszenie głębokości zmarszczek do 42%. W przypadku kremu na noc, badanie wykazało zwiększenie jędrności skóry nawet o 30% i zmniejszenie zmarszczek o 42%.

Ponadto, drugie badanie, w którym 50 osób po 28 dniach używania produktu miało wypełnić test z jego oceną, przyniosło następujące rezultaty:

Anti-ageing day cream: 90% badanych stwierdziło, że ich skóra jest gładsza, 92% stwierdziło, że ich skóra jest bardziej miękka. 

Anti-ageing serum: 86% badanych stwierdziło, że ich skóra jest bardziej miękka, 80% stwierdziło, że ich skóra jest odżywiona.

Anti-ageing night cream: 82% badanych stwierdziło, że ich cera jest bardziej rozświetlona, 96% stwierdziło, że ich skóra jest gładsza.

Naturalne składniki: oprócz linii Glow, kolekcja The Ritual of Namaste składa się także z trzech innych linii: Hydrate, Ageless i Purify, które stworzono z zachowaniem najwyższych standardów oraz przy użyciu ponad 95% [1] składników naturalnego pochodzenia. Pozostałe 5% odpowiada za stabilność oraz bezpieczeństwo produktów. Wszystkie składniki pochodzą ze świadomie wybieranych, etycznych źródeł. Samo opakowanie również jest zgodne z ideą Clean & Conscious: zostało stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu, a ponadto zarówno w przypadku kremu na dzień, kremu na noc, jak i serum, istnieje możliwość dokupienia wymiennych wkładów, co zmniejsza ilość produkowanych odpadów i pozytywnie wpływa na środowisko.

 

 

[1] Zgodnie z międzynarodową normą ISO 16128.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie