Zimowe dodatki, które pokochały influencerki. Podkręcą każdą stylizację

Sezon jesienno-zimowy szturmem wdarł się w naszą codzienność zastępując w szafie zwiewne sukienki wełnianymi płaszczami i ciepłymi swetrami.
Zimowe dodatki, które pokochały influencerki. Podkręcą każdą stylizację
fot. Instagram @xeniaadonts
15.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Wszechobecna szarość za oknami to dobry moment na urozmaicenie swojej stylizacji przez najmodniejsze w tym sezonie dodatki. Sprawdź trzy designerskie i praktyczne gadżety na zimę, które pokochały gwiazdy i influencerki.

Otul się

Kto z nas, wychodząc z domu w chłodny, deszczowy poranek nie marzy o pozostaniu na kanapie i przykryciu się ciepłym i miękkim kocem? Może dlatego na ulicach światowych stolic mody popularnym dodatkiem są ciepłe, obszerne szale, grające pierwsze skrzypce w codziennej stylizacji? Nie tylko zwracają uwagę i ciekawie wyglądają, ale z powodzeniem spełniają też rolę ciepłej narzutki, którą możemy przykryć się, by poczuć namiastkę domowego ciepła.
 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔛 (@xeniaadonts)

Chroń uszy

Journal of the American Medical Association Network Open opublikował raport dotyczący badań nad wpływem muzyki na samopoczucie. Według naukowców z Australii i Wielkiej Brytanii codzienne słuchanie ulubionych utworów ma realny wpływ na poprawę samopoczucia i wywołuje pozytywne emocje. W zależności od rodzaju, muzyka pomaga nam również skoncentrować się czy zmotywować. Zakładając na uszy słuchawki, możemy przenieść się myślami z zatłoczonego autobusu w dowolne miejsce na świecie albo chociaż przychylniej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Dla zmarzluchów słuchawki mogą spełniać jeszcze jedną, istotną funkcję: wybierając modele nauszne chronimy uszy przez chłodem. To również bezpieczniejsza opcja dla samego słuchu. Szczególnie pokochały ten patent gwiazdy i influencerki , tworząc ze słuchawek najmodniejszy gadżet sezonu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bella 🦋 (@bellahadid)

Ciepło na wynos

Jednorazowe kubki z kawą już dawno wyszły z mody. Przyczyniają się do produkcji plastikowych śmieci i zanieczyszczają naszą planetę. Jednym z kluczowych aspektów wyznaczających dziś trendy jest proekologiczne podejście po życia. Kupujemy mniej ubrań ze sztucznych tkanin, a na drogach możemy spotkać coraz więcej samochodów i autobusów napędzanych zieloną energią. Właśnie dlatego wielorazowe kubki termiczne i butelki stały się jednym z najbardziej pożądanych dodatków. Towarzyszą w życiu codziennym między innymi Kendall Jenner i Miley Cyrus. Butelki i kubki nie powinny być już tylko wielorazowego użytku. Coraz częściej zwracamy też uwagę na miejsce produkcji oraz materiały, z których zostały wykonane. Wśród firm produkujących akcesoria do picia, ciekawym designem i jakością wyróżnia się Waterdrop. Produkowane ze stali nierdzewnej i szkła borokrzemowego kubki termiczne i butelki, stanowią świetne uzupełnienie codziennej stylizacji (dostępne w wielu kolorach i wzorach).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Celina (@celinahauser)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie