Przywróć skórze blask z gamą Garnier Vitamina C

Po wakacjach zauważyłaś na swojej skórze przebarwienia?
Przywróć skórze blask z gamą Garnier Vitamina C
fot. istock.com
27.09.2022
Katarzyna Lemanowicz

Spokojnie, mamy na to sposób! Z gamą Garnier Vitamin C pozbędziesz się nierównomiernego kolorytu, ziemistego odcienia skóry i przebarwień skórnych! W formułach jej produktów zostały wykorzystane pochodne witaminy C, które zachowują stabilność, a przy tym wykazują się największą skutecznością w rozjaśnianiu przebarwień.

Nowość od Garnier - gama kosmetyków z Vitamin C

Włącz do codziennej pielęgnacji produkty z witaminą C!

#1 Podstawą Twojej rutyny będzie nowe Super Serum Vitamin C z 3,5% kompleksem stabilnej pochodnej witaminy C, która jest mniej podatna na rozkład w wyniku utleniania lub wysokich temperatur, kwasu salicylowego (redukuje świecenie się cery) i niacynamid (przywraca skórze balans i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną). Formuła ta już po 6 dniach stosowania rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe, wygładza skórę i dodaje jej zdrowego blasku.

#2 Codzienną pielęgnację uzupełnij o nowość od Garnier: rewitalizujący Płyn Micelarny wzbogacony Witaminą Cg, który oczyszcza i rewitalizuję skórę w jednym geście.

JAK DZIAŁA? Formuła wzbogacona jest w:

  • Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać, bez potrzeby pocierania.
  • Witaminę Cg - skuteczny składnik aktywny znany ze swoich właściwości rozświetlających. Dodaje blasku i rewitalizuje matową skórę.

#3 Kropką na „i” czyli "odżywczą bombą" w twojej rutynie pielęgnacyjnej będzie maska na tkaninie Garnier Vitamin C. To moc butelki serum z witaminą C i kwasem hialuronowym, która widocznie dodaje skórze blasku już od pierwszego użycia. Idealna do regeneracji skóry po lecie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie