Moc w naszych rękach!

Nadaj dłoniom „nowe” znaczenie z najnowszą kampanią marki Semilac
Moc w naszych rękach!
13.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ręce są niezwykłym narzędziem, zdolnym do tak wielu czynności. Dotyk, odczuwanie, trzymanie, pozdrawianie i wsparcie w trudnych sytuacjach!

Moc w naszych rękach - najnowsza kampania Semilac zachwyca

Nasze dłonie, a szczególnie te kobiece dłonie wykonują szereg niezwykłych czynności, delikatnych i precyzyjnych, a także tych ciężkich wymagających niezwykłej siły fizycznej. Używamy rąk, aby wyczuć czy coś jest szorstkie, czy gładkie, gorące lub zimne, ostre czy matowe. Dłonie są swojego rodzaju przewodnikiem, łącznikiem – w dużym skrócie, to dzięki nim poznajemy świat, ludzi. Odczuwamy emocje, to dłonie pomagają nam wyrażać te emocje.

Ręce po raz pierwszy dotykają naszego nowo narodzonego dziecka, dając mu poczucie bezpieczeństwa, to one towarzyszą naszym dzieciom w dorastaniu! Ręce „kupują” żywność, a później przygotowują posiłek dla całej rodziny.

Nasze odciski palców są swojego rodzaju unikalną formą identyfikacji, a kiedy rozmawiamy nasze dłonie to klucz do tego kim jesteśmy i co mówimy.

Prawdą jest, że ręce są niezwykle ważną częścią codziennego życia, najbardziej niezbędnym narzędziem jakie posiadamy i używamy, ale co szalenie istotne – nasze ręce nie mają części zamiennych. Dlatego tak ważne jest, by o nieodpowiednio dbać i je pielęgnować. Żeby dłonie służyły nam jak najdłużej, skóra była w dobrej kondycji warto o nie dbać tylko z najlepszymi produktami.

To w jakim stanie są nasze dłonie wiele o nas mówi. Zadbane dłonie, delikatny lub bardziej wyrazisty manicure – to kwestia indywidualna. To jak dbamy o nasze ręce i jak ozdabiamy nasze paznokcie warunkuje też praca jaką wykonujemy. Marka Semilac wie i wspiera kobiety, które przez manicure i dbanie o dłonie chcą wyrazić swój charakter, a także pragną przekazać dalej to co tak naprawdę ważne jest w życiu.

Niby tak banalne, ale manicure mówi wiele o tym kim jesteśmy, co jest dla nas ważne i jak postrzegamy świat. Podczas wykonywania manicure możemy się inspirować, zaszaleć i wykorzystać dany nastrój, tak by to co mamy na paznokciach odzwierciedlało to kim jesteśmy. Nie zapominajmy, że dłonie mają moc przyjaźni, wsparcia. Dłonie tworzą wspomnienia i niejednokrotnie inspirują najbliższych do działania.

Semilac

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie