[Super NEW] Nowy, innowacyjny krem do walki z cieniami pod oczami NIVEA Cellular Luminous630

Cienie i worki pod oczami spędzają sen z powiek wielu osobom.
[Super NEW] Nowy, innowacyjny krem do walki z cieniami pod oczami NIVEA Cellular Luminous630
fot. istock.com
29.07.2022
Katarzyna Lemanowicz

Sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i poszarzałą – już nie jest tak promienna jak kiedyś. Jeśli również masz ten problem – nie zwlekaj i zacznij działać już teraz! NIVEA prezentuje innowacyjny krem pod oczy NIVEA Cellular Luminous630, który skutecznie redukuje 3 przyczyny cieni pod oczami, zmniejszając ich widoczność już w 4 tygodnie! Ciesz się pięknym spojrzeniem przez cały rok!

Nowość od NIVEA - Cellular Luminous630

Obrzęki i cienie pod oczami najczęściej kojarzą się z zarwaną nocą. Okazuje się jednak, że przyczyn ich powstawania może być znacznie więcej. Skóra wokół oczu różni od skóry pozostałej części twarzy - jest dużo cieńsza, dlatego szybciej traci swoją elastyczność. W przypadku kobiet poddawana jest dodatkowo zabiegom makijażu i demakijażu co wpływa na jej intensywne naciąganie. Ponadto posiada mniej gruczołów łojowych i bardzo ubogą tkankę podskórną (tłuszczową), w wyniku czego narażona jest na szybsze powstawanie zmarszczek czy nieprzyjemne przesuszenie. Biorąc pod uwagę specjalne wymagania tej powierzchni skóry stworzono coś specjalnego, krem pod oczy NIVEA Cellular Luminous630.

To wyjątkowy kosmetyk, który redukuje trzy przyczyny cieni pod oczami. Doskonale zmniejsza ich widoczność już w cztery tygodnie. Skutecznie rozjaśnia istniejące przebarwienia i zmniejsza ich powierzchnie. Jest doskonałym wyborem do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, również wrażliwej.

Specjalna formuła kremu redukującego cienie pod oczami NIVEA Cellular Luminous630 została wzbogacona dobroczynnymi składnikami aktywnymi o intensywnie pielęgnujących właściwościach. W składzie znajduje się kofeina i kwas hialuronowy. Kofeina zmniejsza opuchliznę wokół oczu, redukując worki pod oczami, natomiast kwas hialuronowy zapewnia skórze głębokie nawilżenie oraz pomaga hamować zmarszczki.

W skład kultowej linii NIVEA Cellular Luminous 630 wchodzą również: Intensywne serum przeciw przebarwieniom NIVEA Cellular Luminous630, Krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50 NIVEA Cellular Luminous630, Regenerujący krem na noc NIVEA Cellular Luminous630 oraz Koloryzujący krem na dzień SPF 20 NIVE Cellular Luminous630.

Kosmetyki NIVEA Cellular Luminous 630 są przełomem w rozwiązywaniu problemów
z przebarwieniami skóry. Skutecznie zwalczają przebarwienia wywoływane ekspozycją na słońce, zmianami hormonalnymi, czy starzeniem się skóry.

Poznaj nowy i rewolucyjny krem pod oczy NIVEA Cellular Luminous 630

NIVEA Cellular Luminous630 krem na cienie pod oczami:

  • Widocznie redukuje cienie pod oczami w 4 tygodnie
  • Skutecznie redukuje 3 główne przyczyny powstawania cieni pod oczami
  • Opatentowany LUMINOUS630® wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia cienie wokół oczu
  • Energetyzująca kofeina zmniejsza opuchliznę wokół oczu redukując worki pod oczami
  • Kwas Hialuronowy nawilża i pomaga redukować drobne linie i zmarszczki

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie