#MatchYourFlow - nowa kampania wizerunkowa marki Phlov by Anna Lewandowska

Marka naturalnych i wegańskich kosmetyków Phlov by Anna Lewandowska rozpoczęła działania wizerunkowe z nową kampanią pod hasłem #MatchYourFlow.
#MatchYourFlow - nowa kampania wizerunkowa marki Phlov by Anna Lewandowska
20.07.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jej celem jest przypomnienie, że multizadaniowe produkty marki idealnie dopasowują się do rytmu życia i potrzeb skóry każdej kobiety. Dla wzmocnienia tego przekazu, do udziału w kampanii Anna Lewandowska zaprosiła cztery kobiety, z którymi łączą ją wyjątkowe relacje.

Nowości od marki Phlov by Anna Lewandowska - sprawdź szczegóły!

Kampanię #MatchYourFlow zrealizowano w przepięknej scenerii malowniczej Majorki. To właśnie tam powstał wyjątkowy materiał filmowy, w którym poznajemy pięć kobiet. Każda z nich ma własną, wyjątkową historię, zainteresowania i temperament. Łączy je radość z przebywania razem oraz to, że są dla siebie źródłem inspiracji i wsparcia.

W ten klimat doskonale wpisują się produkty marki Phlov, które dzięki starannie dobranym składnikom idealnie dostosowują się do zmieniającego się trybu życia i potrzeb kobiecej cery, jednocześnie dając dużą przyjemność stosowania.

Drugą odsłoną kampanii jest video testimonial, w którym bohaterki zdradzają sekrety swojej codziennej pielęgnacji. Opowiadają, bez których kosmetyków Phlov nie wyobrażają sobie dbania o siebie. Ich odpowiedzi doskonale oddają ducha kampanii: #WeAreMatch! to idealne wsparcie skóry na Twoich własnych zasadach, które dopasowuje się do Ciebie!

- Każdy z nas ma bardzo indywidualne potrzeby jeśli chodzi o pielęgnację, a kosmetyki powinny jak najlepiej na nie odpowiadać. Przystępując do pracy nad marką Phlov chciałam stworzyć produkty, które będą wspierać skórę zgodnie z tym czego w danym momencie potrzebuje. Dlatego bardzo się cieszę, że w kampanii #MatchYourFlow podkreślamy ten istotny aspekt, że nasze kosmetyki są multizadaniowe, ale też przypominamy, że dbanie o siebie jest po prostu przyjemne - mówi Anna Lewandowska, dyrektor rozwoju marki Phlov.

W kampanii, obok Anny Lewandowskiej, dyrektor rozwoju marki Phlov, wystąpiły: Ola – pełna

energii medalistka Mistrzostw Polski i Europy w karate, Katrin– inspirująca reprezentantka Polski i mistrzyni świata w karate, Marta – aktywna mama i współwłaścicielka marki odzieżowej oraz Kasia – wokalistka i producentka, zarażająca pozytywnym vibem, zwyciężczyni konkursu na Phlov Girl, zorganizowanego przez markę w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

 

Za działania PR odpowiada agencja Big Picture

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie