Crocs x Lazy Oaf - dwie oryginalne w swoich pomysłach i projektach marki łączą siły

A wszystko po to, by razem wypuścić na rynek kolekcję kolorowego obuwia znanego na całym świecie brandu.
Crocs x Lazy Oaf - dwie oryginalne w swoich pomysłach i projektach marki łączą siły
13.06.2022
Katarzyna Lemanowicz
Marka Lazy Oaf słynie ze stylowych wzorów ubrań, które robi po swojemu. Podobnie, jak Crocs stawia na kreatywność, współpracę i społeczność. Pomysłów na swoje projekty szuka wśród młodzieży, streetwearu i obserwacji otaczającego świata. Nie podąża za trendami, rozwija się dzięki zaangażowaniu swojej społeczności, która pokazuje, czego oczekuje.

Crocs x Lazy Oaf - super współpraca

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna są dla marki priorytetem. Stawiają sobie wyzwania, aby doskonalić produkty, a jednocześnie pozostać oryginalnymi. Kierują się podobnymi wartościami, co marka Crocs, która z powodzeniem od kilku lat prowadzi kampanię "Come As You Are" mającą na celu promocję równouprawnienia i życia zgodnie ze sobą. Współpraca tych marek przyniosła projekt trzech modeli ciekawego, wygodnego i kolorowego obuwia. 

Trzy nieziemskie modele

Świeża i odważna kolekcja kultowych chodaków Crocs w trzech odsłonach zachwyci Was nietypowymi fakturami i kolorami. Slime Green Classic Clog jest wypełniony niestandardowymi zawieszkami Jibbitz ™ Lazy Oaf. Całość przypomina żelową konsystencję nawiązując do popularnych slimów. Mega Crush Clog przewyższa swoją wysokością wszystkie buty z portfolio marki. Super gruba, wielokolorowa podeszwa wzniesie Was na wyżyny! Ozdobiona przypinkami w kształcie liści i serca. Całość wygląda, jakby była pomalowana sprayem. Dodatkowo na platformie znajdziesz metalizowaną wstawkę, która świetnie współgra z kolorami obuwia. Trójoki miś wyróżnia model Classic Clog z wypełnieniem. Nawiązuje on do potworów, które atakują miasta w filmach o zagładzie, oczywiście z przymrużeniem oka.

Alternatywna rzeczywistość

Kreatywność i surrealizm to cechy charakterystyczne dla obuwia, które powstało przy współpracy Crocs i Lazy Oaf. Opierając się na estetyce since- fiction markom udało się stworzyć produkty, które pokazują własną rzeczywistość. Czy chcesz dołączyć do tego świata? Jeśli lubisz oryginalne pomysły i potrafisz bawić się modą to dzięki tym projektom masz możliwość wyrażenia siebie. Dostępne w sprzedaży od 19 maja, w Polsce pod koniec miesiąca.
Kolekcję CROCS x LAZY OAF znajdziesz w sklepach firmowych oraz online na stronie dystrybutora crocs.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie