[Super NEW] Garnier Ambre Solaire - chroni i edukuje!

Pionierska marka Ambre Solaire już od 80 lat kształtuje rynek ochrony przeciwsłonecznej na świecie!
[Super NEW] Garnier Ambre Solaire - chroni i edukuje!
fot. istock.com
06.06.2022
Katarzyna Lemanowicz

W tym roku razem we współpracy z Disney Nemo powstała specjalna linia eko-filtrów UV Garnier Ambre Solaire dla dzieci, aby edukować o różnorodności ekosystemu morskiego już od najmłodszych lat.

Dzieci są doskonałymi obserwatorami. Bardzo szybko przyswajają wiedzę i z ciekawością odkrywają świat. Dla nich każdy dzień jest pełną wrażeń przygodą, a ich chłonne umysły otwarte są na nowe doświadczenia. Dlatego tak ważne jest, by już w najmłodszych latach kształtować u nich dobre nawyki – zarówno pielęgnacyjne, jak i świadomą postawę proekologiczną.

Garnier Ambre Solaire - chroni i edukuje

Plaża to doskonałe miejsce do zabawy. Stwarza nieograniczone możliwości do kreatywnego spędzania czasu. Kąpiele w morzu, tworzenie rzeźb z piasku, gry drużynowe, puszczanie latawców… Podczas letniej beztroski są dwie rzeczy, o których musimy pamiętać – ochrona skóry przed słońcem oraz szacunek dla środowiska naturalnego.

GARNIER AMBRE SOLAIRE stworzyło specjalną grę edukacyjną Disney Pixar Gdzie jest Nemo w rozszerzonej rzeczywistości, która przeniesie najmłodszych w podwodny świat zabaw, pozwoli lepiej poznać mieszkańców mórz i oceanów oraz przypomni o zasadach bezpiecznego przebywania na słońcu! Wystarczy, że najedziesz aparatem w telefonie na kod QR i wejdziesz w link!

Pełna ochrona

Produkty przeciwsłoneczne dla dzieci GARNIER AMBRE SOLAIRE zawierają filtry UVA&UVB, mają wegańską, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencje, która nie pozostawia tłustej warstwy. Co ważne, produkty są odporne na wodę i piasek, co sprawia, że dzieci są chronione niezależnie od rodzaju aktywności!

Garnier Ambre Solaire Eko Spray ochronny dla dzieci SPF 50+

Cena: 44,99zł/500ml

Zaawansowana ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB dla delikatnej skóry. Hipoalergiczna i wodoodporna formuła, odporna na piasek. Dzięki zawartości ekstraktu z aloesu, balsam ochronny dodatkowo nawilża i koi skórę. Produkt opracowany w trosce o ekosystem morski w kooperacji z © Disney/PIXAR z formułą biodegradowalną w 90%*. *60% formuły uwzględnia filtry zgodne z testem OECD 301 oraz metodą ISO.

  • Produkt odpowiedni dla skóry delikatnej i wrażliwej
  • Hipoalergiczna i wodoodporna formuła, odporna na piasek
  • Biodegradowalna formuła wzbogacona ekstraktem z aloesu
  • Butelka wykonana w 35% z plastiku z recyklingu
  • Produkt stworzony w kooperacji z © Disney/PIXAR

Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Nanieś produkt bezpośrednio przed wyjściem na słońce omijając okolice oczu.

Garnier Ambre Solaire Eko Balsam ochronny dla dzieci SPF 50+

Cena: 31,99zł/100ml

Bardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB dla skóry delikatnej i wrażliwej na słońce. Hipoalergiczna i wodoodporna formuła, odporna na piasek. Dzięki zawartości ekstraktu z aloesu, balsam ochronny dodatkowo nawilża i koi skórę. Produkt opracowany w trosce o ekosystem morski w kooperacji z © Disney/PIXAR z formułą biodegradowalną w 90%*. *60% formuły uwzględnia filtry zgodne z testem OECD 301 oraz metodą ISO.

  • Produkt odpowiedni dla skóry delikatnej i wrażliwej.
  • Hipoalergiczna i wodoodporna formuła, odporna na piasek.
  • Biodegradowalna formuła wzbogacona ekstraktem z aloesu.
  • Butelka wykonana w 35% z plastiku z recyklingu. Wygodny format podróżny.
  • Produkt stworzony w kooperacji z © Disney/PIXAR.

Stosuj obficie i często ponawiaj aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika. Nanieś produkt bezpośrednio przed wyjściem na słońce omijając okolice oczu. Nie rozpylaj bezpośrednio na twarz.

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny potwierdzający, produkt (podobnie jak i jego wszystkie składniki) w żadnej fazie produkcji nie był testowany na zwierzętach.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie