ICONIC - Koszulka Petit Bateau to obietnica radości i schronienie!

Jest to ta cześć garderoby, która trwa i daje nam pewność, jakby zawsze tam była. Podobnie jak my, jej oblicze zmienia się każdego dnia.
ICONIC - Koszulka Petit Bateau to obietnica radości i schronienie!
25.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jest dyskretna, neutralna, zaangażowana, stanowi gwarancję komfortu lub energii, nie boi się żadnej sytuacji i dostosowuje się do nas. Dostosowuje się do wszystkich.

Najnowsza linia "ICONIC" marki Petit Bateau - poznaj szczegóły

Wybieramy ją z uwagą, kochamy ją, ponieważ towarzyszy nam przez całe życie, we wszystkich naszych przygodach. Jest to nasz mundur, odnawiany każdego dnia. To w niej można zrobić wszystko, iść wszędzie, bawić się nią na wiele sposobów... Każdy z nas nosił, nosi lub będzie nosił koszulkę Petit Bateau w swoim życiu. A dlaczego? Ponieważ koszulki Petit Bateau są "Ikoniczne!".

Nowa linia "Ikoniczny! " jest właśnie o tym:

O codziennym życiu, o wolności, o porannym rytuale, który nazywa się Petit Bateau i który nigdy nas nie zawodzi. Porusz swoją wyobraźnię, daj się ponieść... poczuj ikoniczną moc na swojej skórze.  Kształt, naturalność, jakość - T-shirt marki Petit Bateau to prosty i łatwy sposób na dobre samopoczucie i bycie sobą.

W nim żyjemy, w nim kochamy, w nim tańczymy, w nim śpiewamy, w nim płaczemy, w nim dorastamy i starzejemy się. "Iconic" opowiada o koszulce Petit Bateau jako nośniku wolności i świadectwa.

Wolność, by pozwolić sobie na to, co najlepsze, dowód dla tych, którym przekazuje się ulubioną koszulkę, dowód na prostą, ale jakże symboliczną odzież, która ubiera, okrywa, przytula i pozwala być sobą.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie