[Super NEW] Poznaj linię IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO do skóry suchej i wrażliwej

Nasza skóra codziennie narażona jest na nieustanna walkę ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, które zaburzają jej naturalną barierę ochronną
[Super NEW] Poznaj linię IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO do skóry suchej i wrażliwej
fot. istock.com
20.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Promieniowanie UV, dym tytoniowy, zanieczyszczenia środowiska, agresywne zabiegi kosmetyczne, nieodpowiednia pielęgnacja, nadmierne oczyszczanie czy patogeny to przeciwnicy, którym musi stawić czoła. Skóra wrażliwa reaguje niemal natychmiast! Ratunkiem dla cery nadreaktywnej są produkty prebiotyczne IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO.

IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO - poznaj nową linię

Czynniki zewnętrzne, zła dieta i stres mają negatywny wpływ na mikroflorę powierzchni skóry. Efekt? Naturalne funkcje ochronne skóry zostają zaburzone. Skóra szybciej się odwadnia,  łatwiej przedostają się też do niej niekorzystne substancje i toksyny. Na ratunek wrażliwej nadreaktywnej skórze przychodzą produkty prebiotyczne IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO, które dbając o naturalny mikrobiom skóry wzmacniają jej funkcję ochronną, a dodatkowe składniki natychmiastowo ją nawilżają.

SKÓRA WRAŻLIWA NA WSZYSTKO

Problem wrażliwej skóry dotyczy aż 59% Polek*. Oznacza to, że aż tyle z nas zmaga się
z  podatnością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak: zanieczyszczone powietrze, warunki atmosferyczne czy nieprawidłowa pielęgnacja. Skóra wystawiona na działanie drażniących bodźców ekspresowo reaguje zaczerwienieniem, przesuszeniem, świądem, złuszczaniem, wrażeniem pieczenia, kłuciem,  ściągnięciem, a nawet pojawieniem się obrzęku i grudek. Przyczyny występowania skóry wrażliwej wciąż są tematem badań. Kluczowe znaczenie przypisuje się nadreaktywności naczyń krwionośnych, w wyniku której skóra nadmiernie się rumieni lub zwiększonej przepuszczalności sprawiającej, że czynniki drażniące z łatwością wnikają do wnętrza skóry. Może mieć to podłoże genetyczne i wynikać z wrodzonych wad w budowie naskórka. Jednak często zdarza się także, że skóra staje się uwrażliwiona u osób, które wcześniej nie miały dolegliwości charakterystycznych dla skóry wrażliwej. Do przyczyn uwrażliwienia zaliczyć można pracę w szkodliwych warunkach (np. w kontakcie z toksycznymi substancjami), stres, niezdrową dietę, zanieczyszczenie powietrza, używki oraz stosowanie drażniących kosmetyków.

PREBIOTYKI - RÓWNOWAGA DLA SKÓRY

Jedną z podstaw dobrej kondycji skóry są prebiotyki. Drobnoustroje zasiedlające naskórek mają wpływ na pH i równowagę skóry. Większość tradycyjnych produktów oczyszczając skórę pozbawia jej zarówno dobrych, jak i złych drobnoustrojów, co wpływa na zachwianie naturalnej kondycji cery. Kosmetyki z prebiotykami działają inaczej niż tradycyjne formuły. Prebiotyki w produktach pielęgnacyjnych wzmacniają linię obrony przed patogenami wnikającymi przez skórę, równoważą mikroflorę na powierzchni skóry czy przeciwdziałają powstawaniu niedoskonałości. Dzięki nim skóra pozostaje zdrowa, świeża i zbalansowana.

Linia HYDRO SENSITOA PREBIO zapewnia pełną rutynę pielęgnacyjną wymagającej skórze wrażliwej. Zawarte w niej prebiotyki balansują mikroflorę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry.

IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO: to nawilżający, lekki krem z prebiotykami. Posiada kompleks prebiotyczny, który wzmacnia barierę skóry oraz równoważy jej mikroflorę. Jego odpowiednio lekka konsystencja z niską zawartością lipidów, głęboko przenika przez skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Chroni i wzmacnia skórę dzięki zawartości pantenolu, a naturalne olejki, witamina E i fitosterole odżywiają skórę. Witamina E ze względu na działanie antyoksydacyjne zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za starzenie się skóry.

Cena: 50,99 zł/50 ml

IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO: nawilżający krem z prebiotykami. Kompleks prebiotyczny, wzmacnia barierę skóry oraz równoważy jej mikroflorę. Bogata konsystencja emulsji z wysoką zawartością lipidów oraz emolientów, wygładza skórę. Nawilżenie, które głęboko przenika przez skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Dzięki zawartości pantenolu chroni i wzmacnia skórę, a naturalne olejki, witamina E i fitosterole odżywiają skórę. Witamina E ze względu na działanie antyoksydacyjne zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za starzenie się skóry.

Cena: 50,99 zł/50 ml

IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO: Krem pod oczy z prebiotykami

Cena: 49,99 zł/15 ml

IWOSTIN HYDRO SENSITIA PREBIO: Oczyszczający żel micelarny

Cena: 36,50 zł/190 ml

IWOSTIN HYDRO SENSITIA: Nawilżające Serum

Cena: 56,99 zł/30 ml

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie