Powiedz „tak” fryzurom ślubnym w stylu KEVIN.MURPHY!

Szukasz niebanalnych inspiracji na ślubne fryzury?
Powiedz „tak” fryzurom ślubnym  w stylu KEVIN.MURPHY!
19.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Chcesz w tym Wielkim Dniu wyglądać zgodnie z najnowszymi trendami? Masz dość banalnych upięć, które nie mają szans wytrzymać całej nocy weselnych szaleństw na parkiecie? Z pomocą przychodzi Ci marka KEVIN.MURPHY, która tworząc kolekcję I.DOO pomaga wyłamać się z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie modne na światowych wybiegach!

Powiedz „tak” fryzurom ślubnym w stylu KEVIN.MURPHY!

Marka KEVIN.MURPHY w swojej kolekcji I.DOO pomaga przetłumaczyć język mody na wygodne
i przede wszystkim piękne ślubne fryzury.

Dzięki wyjątkowym technikom szycia i zaplatania włosów opracowanych przez stylistów marki, możliwe jest uzyskanie zarówno oldschoolowych looków w stylu bohemy, jak i uczesań inspirowanych klasyką. KEVIN.MURPHY udowadnia także, że ślubne fryzury mogą być bardzo kreatywne, łącząc stylizację włosów z takimi elementami jak kwiaty, welony czy tiule.

A to wszystko w zgodzie z najnowszymi trendami

Nie oszukujmy się – każda z nas chce w dniu swojego ślubu wyglądać po prostu rewelacyjnie. Nasze włosy  będą idealnym dopełnieniem stylizacji. Wybór fryzury powinien być aktualizowany na bieżąco w zależności od tego, jaka sukienka będzie na daną chwilę tą jedyną. Pamiętaj – Twój look to całość, a nie pojedyncze elementy. Muszą ze sobą współgrać i się uzupełniać. Oto rady stylistki marki Kevin.Murphy, Agnieszki Górskiej, które pomogą Ci w podjęciu tej arcyważnej decyzji.

Romantyczny węzeł

To jedna z najbardziej ponadczasowych, kobiecych i eleganckich stylizacji. Swobodne i jednocześnie pozornie niedbałe upięcie to propozycja dla posiadaczek cienkich włosów do ramion. Świetnie sprawdzi się również przy lekko falujących kosmykach. To fryzura, która idealnie dopełni romantyczny look. Na świeżo umyte włosy nałóż dużą ilość ANTI.GRAVITY.SPRAY zarówno od nasady jak i na całej długości włosów, a następnie dokładnie wysusz przy użyciu szczotki z naturalnego włosia. Następnie wyprostuj włosy i zwiąż je jak do niskiego kitka. Ostatnie pasmo nie przeciągaj do końca. Częścią włosów owiń gumkę. Całość utrwal lakierem SESSION.SPRAY.  

Orientalna gładkość

Na całą długość włosów nakładamy piankę BODY.BUILDER i przeczesujemy je szczotką tak długo, aż uzyskamy idealnie gładką taflę. Z boku głowy robimy głęboki przedziałek, po czym dokładnie suszymy, przeczesując włosy szczotką STYLING.BRUSH dla nadania połysku (pamiętajmy, by robić to zgodnie z układem łuski włosa!). Po wysuszeniu spryskujemy pasmo po paśmie lakierem SESSION.SPRAY. Robimy gładki kucyk z tyłu głowy, tuż nad karkiem, i składamy pasmo w pół, tworząc swoistą półkokardę. Luźne pasmo wygładzamy raz jeszcze szczotką. Całość wykańczamy ponownie za pomocą SESSION.SPRAY.

Lakiery Kevin.Murphy

Upięcie w stylu boho

Świeżo umyte i wysuszone włosy dzielimy na kilkanaście nieregularnych sesji. Następnie, pasmo po paśmie, spryskujemy je sprayem ANTI.GRAVITY. Każde z pasm z zwijamy na palcu i podpinamy małą spinką. Każdy tak upięty kosmyk nagrzewamy suszarką, pozwalamy ostygnąć,
a następnie wyjmujemy wszystkie spinki. Tak uzyskane skręty delikatnie przeczesujemy palcami. Przy twarzy zostawiamy kilka luźnych pasm. Całość utrwalamy DOO.OVER. 

 

Produkty KEVIN.MURPHY dostępne są w salonach fryzjerskich oraz na hair2go.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie