To jest wyjątkowy prezent na Dzień Matki

Prezentowy przewodnik od FOREO, który pomoże roztopić serce każdej mamy!
To jest wyjątkowy prezent na Dzień Matki
19.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Zbliża się Dzień Matki, dlatego w tym roku postanawiamy zaskoczyć te najważniejsze kobiety w naszym życiu czymś naprawdę wyjątkowym, bo na to zasługują. I choć każda mama byłaby zadowolona nawet z bukietu kwiatów polnych, tym razem stawiamy na niespodziankę, która pokaże jej, że jest najlepsza. FOREO - szwedzka marka z branży beauty-tech przygotowała listę najbardziej wyjątkowych prezentów, dla najbardziej wyjątkowych mam.

Jaki prezent na Dzień Mamy wybrać?

Każda mama ma głęboko skrywane marzenie, hobby lub niezrealizowany plan, na który nigdy nie było czasu. Dzięki rozmowie odkryjesz, o czym marzy Twoja mama i będziesz mogła pomóc jej to zrealizować. Może kurs salsy, szycia, języka obcego, prywatna lekcja malarstwa, sesja jogi lub relaks u kosmetyczki? Spełnienie jej marzenia będzie najpiękniejszym prezentem, jaki można podarować.

Cenny czas dla siebie

Celebrowanie chwili dla siebie jest ważne, jednak wszystkie mamy mają tendencję do stawiania się na ostatnim miejscu. Jednak nie pozwól jej robić tego w Dzień Matki! Podaruj jej niesamowity czas na relaks i odnowę. Zamień łazienkę twojej mamy w spa i salon kosmetyczny! Naszą rekomendacją są produkty FOREO: szczoteczka soniczna LUNA 3, która zapewnia delikatne i jednocześnie głębokie oczyszczanie, BEAR – czyli urządzenie mikroprądowe, które podczas kilkuminutowego treningu wygładzi zmarszczki i linie mimiczne lub UFO 2, które dzięki specjalnie dobranym światłom LED wspomaga wnikanie składników aktywnych z maseczek. Natychmiastowy uśmiech gwarantowany.
 

Bądź gotowa dziś do drogi...

Tak jak śpiewała Halina Frąckowiak, w tym roku możesz również zaskoczyć mamę krótką podróżą. Wybierz urokliwy region w Polsce i spędź piękny weekend z mamą. Degustacja wina, piesze wędrówki lub plaża… opcji jest wiele by świętować Dzień Matki z dala od zgiełku miasta.

Nie poprzestawaj na prezentach

W ten Dzień Matki oprócz wspaniałego prezentu podaruj jej swój czas i pomoc! Każda mama doceni pomalowanie sypialni, dokręcenie drzwiczek w kuchni, czy wymianę spalonych żarówek – lista drobiazgów do zrobienia w domu jest naprawdę długa. Daj jej szansę na odhaczenie kilku elementów z listy, kiedy ona będzie relaksować się we własnej łazience.
Do dzieła!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie