Bohaterka pięknej fryzury - wcierka!

Zanim w ruch pójdzie suszarka, lokówka lub prostownica warto codzienne zabiegi uzupełnić o prawdziwą bohaterkę pięknej fryzury – wcierkę.
Bohaterka pięknej fryzury - wcierka!
12.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ta skoncentrowana kuracja w płynie jest bogata w naturalne składniki, które nawilżają skórę głowy i odżywiają cebulki włosowe. Jeśli więc zależy Ci na mocnych i zdrowych pasmach, stosuj ją codziennie, a pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu.

Wcierki do włosów - dlaczego warto używać?

Tam, gdzie inne kosmetyki sobie nie poradzą, na ratunek przychodzi wcierka. Dzięki wysokoskocentrowanej recepturze jest w stanie zaradzić problemom z włosami i skórą głowy. Prawidłowo dobrana kuracja wpływa korzystnie na gęstość i kondycję pasm, a także na stan skalpu. Jest kosmetykiem niezastąpionym w codziennej pielęgnacji, szczególnie jeśli borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, ich osłabieniem lub zależy Ci, aby przyspieszyć ich porost.

Wcierka działa tam, gdzie „zaczyna się” włos czyli w skórze głowy, dlatego należy aplikować ją u nasady pasm poprzez delikatny masaż skalpu. W ten sposób nie tylko odżywisz cebulki włosów, lecz także pobudzisz krążenie i dotlenisz je. Szczególnie istotne jest przy tym, aby wcierkę nakładać na suche lub osuszone włosy. W ten sposób zachowane zostaną skoncentrowane właściwości preparatu. Kosmetyk ten zawdzięcza bowiem swoją moc bogatej w składniki aktywne formule.

Wcierki do włosów

Oprócz lubianych przez włosy składników nawilżających, takich jak np. betaina, gliceryna, kwas mlekowy, a także prebiotyki i postbiotyki, szczególnie ważne pod względem działania są ekstrakty roślinne. W tym przypadku im więcej, tym lepiej. Aby jednak wcierka przyniosła oczekiwane efekty, trzeba ją stosować codziennie przez co najmniej miesiąc.

Wcierka ANTI HAIR LOSS oraz wcierka MICROBIOME CARE od Neboa to prawdziwe bohaterki pięknej fryzury. Doskonale sprawdzają się do zadań specjalnych.

  •  Jeśli więc borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów lub są one przerzedzone i osłabione wybierz kurację wcierką ANTI HAIR LOSS;
  • Wcierka MICROBIOME CARE to natomiast idealny wybór, jeśli chcesz zaradzić swędzącej, przesuszonej i podrażnionej skórze głowy z tendencją do łupieżu.

NEBOA to marka naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, stworzona zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE. Jej działanie opiera się na szczególnej trosce o środowisko naturalne - jako pierwsza polska marka NEBOA sięga do głębin oceanów, skąd pochodzi wykorzystywany przez nią w produkcji opakowań surowiec. Każda butelka NEBOA realnie zmniejsza ilość plastikowych śmieci w oceanach. NEBOA to 18 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy o nowatorskich wegańskich formułach, opartych na naturalnych składnikach. Pięć serii pielęgnacyjnych odpowiada potrzebom różnych rodzajów włosów. Ofertę marki uzupełniają specjalistyczne kosmetyki: wcierki i peelingi do skóry głowy, seria szamponów dla mężczyzn, maska oraz innowacyjna woda lamelarna.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie