Jak zadbać o wewnętrzny spokój ducha?

Wewnętrzny spokój to stan ducha, który w dzisiejszych czasach jest zakłócany przez nadmiar informacji oraz szybki tryb życia.
Jak zadbać o wewnętrzny spokój ducha?
fot. istock.com
11.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Wiadomym jest, że work-life balance to niezwykle ważny element w naszym ciągle zmieniającym się świecie. Dbanie o własne ciało to najlepsza droga do wydobycia z niego piękna. Te dwa produkty
z gamy NUXE BODY Rêve de Thé poprawiają nawilżenie skóry dzięki naturalnemu ekstraktowi pochodzącemu w 100% z zielonej technologii we Francji - biotechnologicznym procesom
eco-friendly. Orzeźwiający zapach jest kombinacją nut zielonej herbaty i rabarbaru, które
w połączeniu ze świeżymi ziołami pobudzają nas i dodają energii.

Jak zadbać o wewnętrzny spokój ducha?

Raz lub dwa razy w tygodniu użyj NUXE BODY Rêve de Thé - Rewitalizującego peelingu ziarnistego - aby pozbyć się martwego naskórka, a następnie nawilż skórę. Ultra-odżywiająca formuła wzbogacona jest łagodzącym ekstraktem z zielonej herbaty oraz zawiera złuszczające nasiona bambusa.

Peeling do ciała

NUXE BODY Rêve de Thé Rewitalizujący peeling do ciała, cena: 82zł/150ml

Pozostaw swoją skórę wygładzoną, wzmocnioną i odnowioną!

Po regularnym złuszczaniu oraz każdego poranka zrób masaż ciała wzmacniającym, odżywczym
i tonizującym kremem. Tonizujący krem ujędrniający NUXE BODY Rêve de Thé o delikatnym zapachu dzięki kombinacji ekstraktu z zielonej herbaty oraz żyta, silne wpływa na poprawę kondycji skóry. Konsystencja zwana „efektem kostki lodu” sprawia, że odczuwalne jest natychmiastowe wzmocnienie skóry.

NUXE BODY Rêve de Thé Tonizujący krem ujędrniający, cena: 166zł/200ml

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie