[Super NEW] Kompleksowa pielęgnacja z Nivea Cellular

Pomyśl, o najlepszych składnikach kremu, nawilżającego lub przeciwzmarszczkowego.
[Super NEW] Kompleksowa pielęgnacja z Nivea Cellular
04.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Następnie, wyobraź sobie, że wszystko co w nim najcenniejsze, zostało zwielokrotnione, po czym zamknięte w małej buteleczce. To właśnie serum, które działa z niezwykłą mocą dla najlepszych efektów pielęgnacji skóry twarzy. Nowe, dwa innowacyjne i profesjonalne serum NIVEA Cellular, działają niezależnie od typu oraz problemu skóry, aby dać jej zastrzyk dodatkowego nawilżenia i efektu antiaging.

NIVEA Cellular Profesjonalne Serum

Serum to idealny dodatek do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Za jego intensywne działanie  odpowiadają skoncentrowane formuły. To dzięki nim daje ono szybkie rezultaty, zaspokajając
wyjątkowe potrzeby skóry. Dwie różne, silne formuły, zawarte w profesjonalnych serum NIVEA Cellular, wzmacniają każdy rytuał pielęgnacyjny - wystarczy kilka kropel dziennie, aby uzyskać widoczny efekt. Nowości zawierają połączenie aktywnego składnika – kwasu hialuronowego lub fitoretinolu - z 9% kompleksem pielęgnacyjnym. Innowacją, jaką udało się osiągnąć naukowcom z R&D Beiersdorf, jest połączenie w serum skoncentrowanych składników aktywnych, z wyjątkową formułą pielęgnującą, która nie obciąża produktu. 9% kompleks to połączenie zestawu antyoksydantów, cennych olejków pielęgnacyjnych oraz składników nawilżających. Dodatek właśnie takiego stężenia kompleksu pozwala osiągnąć najlepszą jakość formuły i oczywiście zapewnić
maksimum pielęgnacji.

Dlaczego warto używać NIVEA Cellular Profesjonalne Serum?

Nowe NIVEA Cellular Profesjonalne Serum to nie tylko unikalna formuła, to przede wszystkim
niezwykłe składniki aktywne. Są dostępne w dwóch wersjach:
1. NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum, które intensywnie nawilża i odświeża
zmęczoną skórę – dla jędrnego wyglądu. Nowe NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum zawiera czysty Kwas Hialuronowy w wysoce skoncentrowanej dawce. Formuła z 9% kompleksem pielęgnującym i czystym Kwasem Hialuronowym pozostawia skórę natychmiastowo odświeżoną i intensywnie nawilżoną przez 24 godziny, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek spowodowanych przesuszeniem skóry. Przy regularnym stosowaniu widocznie zredukowane są nawet, powstałe od przesuszenia, istniejące zmarszczki i drobne linie. Skóra jest wyraźnie ujędrniona oraz napięta, co zapewnia zdrowszy i świeższy wygląd cery.
2. NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect Profesjonalne Serum, które pomaga regenerować
skórę, wygładzić zmarszczki i drobne linie – dla ujednoliconej, młodziej wyglądającej skóry. NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect Profesjonalne Serum zawiera Bidens Pilosa, naturalną, szczególnie łagodną roślinną alternatywę dla retinolu. Bidens Pilosa pochodzi z Ameryki Południowej, ale obecnie jest uważany za zioło szeroko stosowane w medycynie tradycyjnej w wielu krajach. Jako roślinna alternatywa dla przeciwzmarszczkowego składnika aktywnego retinolu, cenny Bidens Pilosa charakteryzuje się szczególną kompatybilnością ze skórą. Silnie skoncentrowana formuła Profesjonalnego Serum NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect zapewnia równomierną, wygładzoną cerę oraz nadaje skórze długotrwałe, intensywne nawilżenie. Drobne linie i zmarszczki są wygładzone, a widoczność porów i niedoskonałości jest zredukowana. Zapewnia gładszą, bardziej ujednoliconą skórę oraz jedwabistą miękkość.
Oba produkty zawierają co najmniej 98 % składników pochodzenia naturalnego. Szklana buteleczka z dozownikiem zapewnia wygodną aplikację serum i uzyskanie pożądanej dawki produktu.
Składniki z natury zachowujące ponad 50% swojego stanu naturalnego po przetworzeniu, włącznie z wodą.

Czy rzeczywiście warto stosować serum?

Oczywiście, że warto i bardzo się cieszę, że także w Polsce rośnie zainteresowanie takimi produktami, bo to trochę wyższy poziom świadomej pielęgnacji. Warto, bo serum to maksymalna skuteczność i szybkie efekty! To najwyższe stężenia aktywnych składników w danej linii, prawdziwa esencja.

Czym kierować się w doborze serum?

Jak zwykle przy wyborze kosmetyku kierujemy się przede wszystkim: typem skóry i jej potrzebami. Doskonale widać to na przykładzie NIVEA Cellular Profesjonalne Serum. Cellular Hyaluron zapewnia przede wszystkim maksymalne nawilżenie, spłycenie powierzchownych zmarszczek. Natomiast Cellular Phyto Retinol daje przede wszystkim mocniejszy efekt antiaging i wygładzenia skóry. 

Co to są fitoretinole? Jaka jest ich przewaga nad retinolami?

Fitoretinol, to roślinny retinol, w naszym przypadku pozyskiwany z rośliny astrowatej - Bidens Pilosa. Związki te wykazują działanie retinoli - a to jedna z najważniejszych grup składników w kosmetologii. To także moje ulubione związki jako dermatologa. Dlaczego? Bo są samym dobrem dla skóry - ujędrniają, wygładzają i odnawiają naskórek, korzystnie wpływają na gruczoły łojowe i skład łoju, mają nawet działanie przeciwnowotworowe. Są bardzo szeroko stosowane w dermatologii i kosmetologii, ale te pochodzenia chemicznego bywają trudne w samodzielnym stosowaniu - mogą podrażniać, są fotouczulające. I tu przewaga wspomnianych wcześniej fitoretinoli - są skuteczne, ale delikatne - można je stosować w każdym typie skóry, nawet wrażliwej! Nie wymagają ochrony przeciwsłonecznej - można je zatem stosować także w czasie dnia i latem!


NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum oraz NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect - cena 59,99zł/30ml

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie