Nie ma bardziej romantycznej pory roku niż ta, kiedy przyroda rozkwita pełnią barw

Nic dziwnego, że to wiosną młode pary pragną uroczyście wyznać sobie uczucie w gronie najbliższych.
Nie ma bardziej romantycznej pory roku niż ta, kiedy przyroda rozkwita pełnią barw
11.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

W MOHITO doskonale wiemy, że ślub to ważny moment nie tylko dla narzeczonej, ale również dla mamy i siostry, dlatego przedstawiamy nową kolekcję Lasting Moments. To kreacje, które idealnie wpiszą się w klimat ważnych uroczystości rodzinnych.

Nową kolekcja MOHITO Lasting Moments

Zachwycające swoją prostotą fasony, zwiewne materiały oraz kwiatowe printy utrzymane w pastelowych odcieniach to kluczowe elementy kolekcji. Oprócz modeli takich jak długie, kwieciste sukienki, tiulowe spódnice czy eleganckie damskie garnitury, Lasting Moments to również coś specjalnego na wieczór panieński – koszulki z napisami Bride To Be oraz Team Bride.

MOHITO

Ważnym elementem kolekcji są oczywiście ślubne kreacje – niekoniecznie konwencjonalne. Uwagę zwracają kopertowa plisowana suknia do ziemi w kolorze pudrowego różu oraz duet w kolorze śnieżnej bieli: długa tiulowa spódnica zestawiona z krótkim koronkowym topem.

MOHITO

Są olśniewające w swojej prostocie, dalekie od przepychu. W towarzystwie skrupulatnie dobranych dodatków pozwolą stworzyć subtelne, a jednocześnie odświętne stylizacje.

MOHITO

Zakochaj się w kolekcji Lasting Moments! Spraw, by ważne chwile zostały zapamiętane jako te najpiękniejsze!

 

Creditsy do sesji: zdjęcia: Agata Serge, video: Michał Alex Piotrowski, make-up: Aga Brudny, włosy: Michał Pasymowski, produkcja: Justyna Kruszewska @ ART FACES, stylizacje i koncepcja: MOHITO.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie