Tak to robią współczesne kobiety – domowa depilacja z Philips Lumea dopasowana do Twoich potrzeb

Philips Lumea 9000 to sposób na jedwabiście gładkie ciało na Twoich własnych zasadach: depilację wykonujesz sama w domu, aplikacja przypomina o terminach, a zabieg jest bezpieczny i skuteczny, ponieważ dopasowany do Twojej skóry.
Tak to robią współczesne kobiety – domowa depilacja z Philips Lumea dopasowana do Twoich potrzeb
06.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

Precyzyjne, dedykowane nasadki dostosowują programy pracy do danego obszaru ciała, jak nogi, ręce, pachy, twarz czy bikini.

Dla wielu współczesnych kobiet gładkie ciało to synonim zadbanego wyglądu i dobrego samopoczucia. Depilacja to więc nasz pielęgnacyjny must-have, ale wybór odpowiedniej metody usuwania włosków nie zawsze jest takich łatwy. Obok skuteczności, istotne jest dla nas to, by zabiegi pielęgnacyjne były niekłopotliwe, delikatne i dawały się łatwo wkomponować w napięty harmonogram zajęć. Taka jest właśnie depilacja z Philips Lumea 9000: skuteczna, komfortowa, dopasowana do Twoich potrzeb, a do tego w pełni bezpieczna.

Philips Lumea 9000 - dlaczego warto kupić?

IPL to metoda depilacji światłem znana i używana w salonach kosmetycznych już od 25 lat. Philips Lumea to efekt przystosowania tej technologii do bezpiecznego i efektywnego stosowania w domu. Podczas zabiegu delikatne impulsy światła wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej.

Inteligentna depilacja dopasowana do Ciebie

Domowa depilacja IPL też znana jest już od jakiegoś czasu, ale Lumea 9000 to pierwsze urządzenie do depilacji z technologią SenseIQ, dzięki której rozpoznaje potrzeby skóry: włoski usuwane są skutecznie i bezpiecznie, nawet z najdelikatniejszych obszarów. Jak to działa? Czujnik SmartSkin wykrywa odcień skóry i sugeruje odpowiedni poziom intensywności zabiegu. Dostępnych jest pięć poziomów – możesz je również ustawiać manualnie. Dedykowane, inteligentne nasadki dostosowują programy pracy do danego obszaru ciała, jak nogi, ręce, pachy, twarz czy bikini. Lumea 9000 powstała we współpracy z dermatologami, by idealnie połączyć skuteczność z delikatnością i odpowiedzieć na potrzeby współczesnych kobiet w kontekście depilacji.

Urządzenie do depilacji IPL Philips Lumea 9000 zapewnia gładkie ciało bez dyskomfortu, wrastających włosków i podrażnień. Co trzeba zrobić, by osiągnąć takie efekty? Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry - do 92% redukcji owłosienia[1]! - należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni. Seria 12 zabiegów z użyciem urządzenia Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy[2].

Używanie Philips Lumea nie wiąże się z dodatkowymi kosztami – inwestujesz tylko raz i to na wiele sezonów. A jeśli o sezonie mowa - jest jeszcze czas na pełną serię zabiegów przed latem 2022!

Na całym ciele

Tylko łydki, pachy, a może wąsik lub bikini? Z Philips Lumea 9000 nie musisz już wybierać i kalkulować – możesz zadbać o gładkość każdej części ciała i to bez wychodzenia z domu. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty[3], a gładkie pachy zyskasz w 2 minuty[4], więc na całe ciało może wystarczyć np. jeden odcinek podcastu czy serialu.

Wybierz jedną z czterech nasadek do ciała, pach, twarzy lub bikini, a Lumea rozpozna ją i spersonalizuje ustawienia zabiegu dla konkretnej części ciała. Nasadki są wyprofilowane i mają odpowiednie filtry w zależność od partii ciała.

Nawet na Twojej kanapie

Zabiegi z Philips Lumea wykonasz w Twoim domu – w łazience, sypialni, a nawet na kanapie. Z pewnością wkomponujesz je w codzienne obowiązki, bo możesz zabrać się do depilacji w dowolnym momencie dnia, bez konieczności umówienia wizyty w salonie i dojazdu. W dodatku Philips Lumea gwarantuje maksymalną swobodę korzystania dzięki połączeniu zasilania akumulatorowego i przewodowego.

O kolejnym zabiegu przypomni Ci aplikacja Philips Lumea IPL, tak by proces depilacji był skuteczny. Aplikacja umożliwi Ci stworzenie spersonalizowanego harmonogramu depilacji dla każdego obszaru ciała.

Philips Lumea

Rekomendowane ceny Lumea 9000 wynoszą: BRI957/00 – 2 489 pln, BRI955/00 – 2 249 pln

 

[1]Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników; Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów. Średni wynik 71% redukcji włosów na nogach, po pełnym cyklu leczenia (12 zabiegów), obiektywne badanie na 48 kobietach w Holandii i Austrii. Mierzone na nogach, 67% z 45 kobiet osiąga wyniki 85% lub wyższe.

[2]Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.

[3] Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii.

[4] Jw.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.04.2022 10:09
Akurat depilatora nie mam, bo ciężko u mnie z regularnością. Wolałam chodzić na fotodepilację do depilconcept, tam kosmetyczki się zajmowały wykonywaniem zabiegu. Włosów się pozbyłam i pod pachami i w okolicach bikini i nogach. W lato będe mogła sukienki zakładać i się nie martwić o to że zapomniałam o depilacji :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie