Mezoterapia bezigłowa – czyli jak zatrzymać młodość na dłużej?

Dopasowana do potrzeb skóry pielęgnacja to podstawa
Mezoterapia bezigłowa – czyli jak zatrzymać młodość na dłużej?
04.03.2022
Katarzyna Lemanowicz

Obecnie coraz więcej osób świadomie wybiera przyrządy i kosmetyki, których zadaniem jest skuteczna redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu i struktury skóry. Jednym z takich urządzeń jest Garett Beauty Fresh Skin Pro. Jego regularne stosowanie to klucz, by zatrzymać witalność i młodość na dłużej.

Mezoterapia bezigłowa - dowiedz się szczegółów

Odpowiednie przygotowanie skóry pomaga w przyjmowaniu przez nią substancji aktywnych z kosmetyków, zwiększając tym samym ich skuteczność. Mezoterapia to obecnie najskuteczniejszy sposób na zmaksymalizowanie zalet codziennie używanych kremów oraz masek. Dzięki niej cera staje się zdrowsza i piękniejsza. Garett Beauty Fresh Skin Pro umożliwia przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu we własnym mieszkaniu. Wzbogacony o funkcję zimnego kompresu, pomaga również w kojeniu podrażnień i przynosi ulgę nawet bardzo wrażliwej, naczynkowej skórze.

Garett Beauty Fresh Skin Pro - wiele funkcji w jednym urządzeniu

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg odmładzania skóry. To sposób na dostarczenie do jej głębokich warstw substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień. Garett Beauty Fresh Skin Pro posiada 5 trybów pracy, dostosowanych do każdego typu cery i problemu skórnego tj.: radiofrekwencja RF, prądy EMS, terapia światłem LED, wibracje soniczne oraz krioterapia. Ponadto produkt oferuje dodatkowe funkcje, dzięki którym można przeprowadzić wiele zabiegów pielęgnacyjnych przy użyciu jednego urządzenia.

Pielęgnacja w trzech krokach

#1 Oczyszczanie: Podstawą codziennej higieny twarzy jest kompleksowe oczyszczanie. Pozwala ono utrzymać skórę w znakomitej kondycji i przygotowuje ją do kolejnych czynności pielęgnacyjnych. Wieczorny rytuał większości z nas nastawiony jest na zmywanie makijażu, tonizowanie oraz nawilżanie. Niestety demakijaż przy użyciu kosmetyków i płatków higienicznych jest zazwyczaj mniej dokładny, niż w przypadku zastosowania urządzeń, które dogłębnie oczyszczają cerę. Jednym z taki produktów jest Garett Beauty Fresh Skin Pro. Wystarczy zainstalować wacik nasączony płynem do demakijażu, włączyć  urządzenie w trybie clean, by usunąć z twarzy wszelkie zanieczyszczenia. Do wyboru mamy również tryb wibracji sonicznych oraz opcję jonowanego oczyszczania. Pozwala ona na wyciszenie skóry i redukcję zmian trądzikowych, a nawet przebarwień. Zwiększona zostaje także absorpcja składników odżywczych, których ładunek jest dodatni. Mikrowibracje dodatkowo wspomagają proces oczyszczania cery.

Garett Beauty Fresh Skin Pro

#2 Nawilżanie: Kiedy zależy nam na zabiegu poprawiającym nawilżenie skóry, warto zastosować tryb jonowego nawilżania. Polega on na wytworzeniu na głowicy jonów ujemnych i powstaniu środowiska kwaśnego, które przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna oraz przyjemniejsza w dotyku.

#3 Odmładzanie: Garett Beauty Fresh Skin Pro oferuje kilka zabiegów, które przyczyniają się do znacznej poprawy elastyczności skóry, a tym samym powodują jej widoczne odmłodzenie poprzez pobudzenie produkcji kolagenu. Dzięki wykorzystaniu jednego z trybów – radiofrekwencji RF, elektrostymulacji EMS lub terapii czerwonym światłem LED – następuje podniesienie owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, czy redukcja cellulitu. Unikatowym trybem jest krioterapia, czyli tzw. zimny kompres, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, koi oraz przyspiesza regenerację skóry po zabiegach termicznych.

Design i funkcjonalność

Nowoczesne technologie zostały zamknięte w złoto-różowej, estetycznej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa. Ergonomiczny kształt sprawia, że urządzenie idealnie dopasowuje się do dłoni. Ledowy panel sterujący, znajdujący się w centralnej części rękojeści, daje możliwość prostego i intuicyjnego dostępu do trybów i indywidualnych ustawień.

Holistyczna pielęgnacja skóry z Garett Beauty Fresh Skin Pro to idealna alternatywa dla tego typu zabiegów, wykonywanych w profesjonalnych gabinetach. Jest ona szansą na bezpieczne, tańsze i bardziej efektywne działanie, dzięki któremu skóra odzyska swój dawny blask i młodość.

Garett Beauty Fresh Skin Pro

Urządzenie kosztuje 899 zł

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie