Podkreśl swój indywidualny styl i wyjątkowość bez względu na to skąd pochodzisz i jakie wyznajesz poglądy

Połącz wygodę z elegancją i tym kim jesteś.
Podkreśl swój indywidualny styl i wyjątkowość bez względu na to skąd pochodzisz i jakie wyznajesz poglądy
31.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

Marka Crocs od kilku lat promuje kampanię pod hasłem „Come As You Are”, w której zachęca ludzi do bycia sobą i pokazania swojej wyjątkowości. Twój status społeczny, pochodzenie czy rasa nie mają znaczenia. W życiu każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy i mieć możliwość podkreślenia swojego indywidualnego stylu. Pokaż siebie takim, jakim jesteś. Kampania zyskała zwolenników na całym świecie. Każdy może stać się ambasadorem Crocs, wystarczy pokazać, w jaki sposób buty Crocs towarzyszą Ci w codziennym życiu. Marka daje mnóstwo możliwości twórczej stylizacji i jest otwarta na każdą inwencję. Przykładem może być kolekcja z serii DIY. Twórcy kampanii obiecują, że bycie sobą, wygoda i elegancja nie wykluczają się wzajemnie.

Podkreśl swój styl z marką CROCS

Crocs

Wspólnie można więcej

Po trudnym organizacyjnie roku 2021, gdzie sesje zdjęciowe musiały odbywać się w ścisłym reżimie sanitarnym kolejna odsłona to powrót do tego, co jest istotą kampanii "Come As You Are". Wspólnota i dobra zabawa, bez żadnych ograniczeń. Wszystko to ma na celu pokazanie ludzi takimi, jakimi są na co dzień. Z odwagą i radością prezentują się osoby z dysfunkcjami fizycznymi oraz takie, które reprezentują inny niż powszechnie przyjęty kanon urody. Crocs nie boi się wyzwań i do współtworzenia kampanii zaprasza wszystkich, którym bliskie są wartości takie jak: akceptacja, odwaga, wsparcie czy autentyczność. Wspólnie można osiągnąć o wiele więcej!
Crocs

Futurystyczny kolor

Pierwszy sezonowym trendem Crocs będzie linia Solarized. Skierowana do wszystkich entuzjastów mody z pokolenia Z. To niejako ewolucja tie-dye, czyli gry kolorów, abstrakcyjnej estetyki, które świetnie odnajduje się w futurystycznej przestrzeni. Do nich dobierzesz przypinki Jibbitz, dzięki którym jeszcze bardziej podkreślisz swój styl. Eksperymentuj do woli, baw się na całego niosąc z dumą w świat przesłanie "Come As You Are". Oprócz wspomnianej kolekcji nadal w ofercie zajdziesz jednobarwne lub w stonowanej kolorystyce klasyczne Crocs. One również dają Ci możliwość wyrażenia siebie tak, jak chcesz. Buty Crocs są wyjątkowe pod każdym względem. Można je kochać albo nienawidzieć, ale twórcy marki dobrze wiedzą, że to człowiek jest najważniejszy i wystarczy go wysłuchać, dać szansę, wspierać i szanować, bez względu na okoliczności, w jakich funkcjonuje.
Crocs

Dla całej rodziny

Crocs to marka, która dba o wszystkich. Modele tych butów świetnie prezentują się na stopach zarówno najmłodszych, jak i najstarszych. Pokochali je pracownicy wielu branż ze względu na wygodę i styl. Można je spotkać w przedszkolu, na wakacjach, u dentysty, w restauracji, są niezastąpione w pracach ogrodniczych i królują niemal na każdym kempingu. To jedyne buty, które pokolorują Twój świat tak, jak zechcesz. Założone raz pozostaną Twoim kompanem na długi czas. Dzięki piance Cross Lite są niezwykle lekkie, miękkie i nadają się do prania...w pralce! Już nie musisz się martwić o brudne buty - 40 stopniowy program lub przetarcie szmatką spowodują, że Twoje Crocs będą, jak nowe. To takie proste i niezastąpione zwłaszcza dla mam ciekawych świata smyków. 
Crocs

Buty Crocs możesz kupić w salonach firmowych lub online na stronie dystrybutora crocs.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie