Nasze włosy i nasz styl są odzwierciedleniem tego kim jesteśmy!

Szukamy sposobu na wyrażenie siebie, mocno inspirujemy się wrażliwością lat 90., ale też dodajemy mocny akcent wczesnych lat 70. oraz odrobinę buntu i młodzieńczego entuzjazmu.
Nasze włosy i nasz styl są odzwierciedleniem tego kim jesteśmy!
27.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

LA, LALA to więcej niż kolekcja -  to ruch, siła, moc i aspiracja połączona z mieszanką współczesnego otoczenia i eleganckimi upięciami  z klimatem lat 90.

Jak przez fryzurę wyrazić siebie?

LA, LALA to wyeksponowanie indywidualnych cech Twojej fryzury jako nieodzownego dodatku.  Wyznaczamy trendy bawiąc się inspiracjami z  magazynów mody, pokręconymi teksturami, wprowadzając różnorodność wizualną o różnych długościach.  Kultowe style z przeszłości zostały wskrzeszone przy użyciu zupełnie świeżej perspektywy, aby dopasować się do gustu współczesnych osób” mówi  Pascal Van Loenhout, DESIGN.DIRECTOR Kevin Murphy

Włosy w kolorze VERY PERI

Koncentruje się na kolorystycznej podróży, tworzy nową dynamiczną historię, która przechodzi od mody ulicznej na salony i wybiegi. Podąża za myślą, że włosy mogą być ramą naszej twarzy. Koloryzacja oparta  na sprawdzonych pomysłach,  uwydatnia teksturę włosów, tworzy niesamowite kolory aby jeszcze bardziej wyróżnić unikalny styl. Nowe świeże odcienie takie jak BEIGE.VIOLET, CHOCOLATE.ASH i VIOLET.INTENSE, stworzone z myślą o tym aby jeszcze bardziej podkreślić różnice pomiędzy światłem a cieniem i pokazać naturalne wielotonowe zróżnicowanie koloru. W tym roku Kolory Pantone będą niesamowicie popularne,  to jasne i kojące odcienie a VERY PERI to najmodniejszy kolor 2022 -  kolor ten ma oznaczać wzmocnienie przed nadchodzącym nowym.  Kolekcje z cięcia, koloru i stylizacji są nowoczesne poprzez teksturę, kształt i kolor oraz obejmują naturalność włosów we wszystkich ich formach, dzięki czemu każdy może uzyskać  modny wygląd.

Kevin MurphySzampon do włosów blond Kevin.Murphy - cena 117,90zł

LA, LALA Bouncy Hair

Uczucie idealnej fryzury, która pasuje do Ciebie i tego kim się stałeś? W tym roku w KEVIN.MURPHY  królują  kształty, tekstury i fryzury, które pozwalają  pokazać  kim się staliśmy. Te fryzury przypominają te z lat 70 – tych, jednak przedstawiamy je z zupełnie innej perspektywy. Wciąż jest wyczuwalna nuta lat 90- tych. To dekada skakania w czasie, w której odkrywamy wpływy, które prowadzą nas teraz, od grzywek z pazurem po różnorodność długości włosów. A więc w LA, LALA bawimy się proporcjami w ponadczasowy a jednocześnie całkowicie nowoczesny sposób.

To proste cięcie a nadaje włosom ciekawej tekstury, objętości i po prostu wygląda fantastycznie. Takie cięcie sprawi, że optycznie zwiększy się objętość włosów i będą się one świetnie prezentować w ruchu. Dlatego idealnie sprawdzi się zarówno przy cienkich, jak i grubych pasmach.

Na osuszone włosy ręcznikiem nałóż  EVER.BOUNCE, następnie sekcja po sekcji rozdziel włosy i nałóż BODY.BUILDER u nasady i w połowie długości włosów. Wykończ używając YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER i SESSION.SPRAY.

Kevin.Murphy

Elastyczny lakier do włosów - cena 127,90zł

LA,LALA Natural Texture

Tegoroczna kolekcja stylizacji to odzwierciedlenie lat 90tych, ale chodzi w niej o to, żeby odrzucić to czego już nie potrzebujemy. Styliści muszą  być świadomi tego co chcą osiągnąć ale również być pewnymi swoich umiejętności w codziennej pracy. Tworzymy nowoczesną teksturę jednocześnie zachowując indywidualny styl, podkreślając kolor i kształt fryzury aby odkryć  własny unikalny styl.

Nałóż  ANTI.GRAVITY.SPRAY u nasady na włosach osuszonych ręcznikiem a następnie HAIR. RESORT po długości włosów. Użyj  Wave Clips do stylizacji włosów, dzięki którym w połączeniu z lotionem dodającym tekstury stworzysz fale na włosach w surferskim stylu. Klipsy nadają włosom nowoczesny wygląd i pozwalają uzyskać efekt nieładu.

Kevin.Murphy

Spray unoszący włosy u nasady - cena 127,90zł

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie