Właściwa pielęgnacja włosów doda ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz, że to twój rok!

Zadbaj o swoje dobro i czuj się ze sobą dobrze, razem z marką BaByliss®.
Właściwa pielęgnacja włosów doda ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz, że to twój rok!
25.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

W tym roku zatroszcz się o siebie, o swoje włosy, dietę i swój styl. Bądź dla siebie dobra, słuchaj swoich potrzeb i realizuj je. Wprowadź rytuały, zaplanuj czas tylko dla siebie – na pielęgnację, relaks i
realizowanie pasji. Akceptuj siebie taką, jaka jesteś – wyrażaj siebie i podkreślaj swój styl.

Inspiruj innych swoim wyglądem

Twój styl jest wyjątkowy i niepowtarzalny -zupełnie tak, jak ty! Fryzura jest kropką nad i każdej stylizacji, a zdrowe i zadbane włosy to pierwszy krok do sukcesu:

 • Zadbaj o nie wprowadzając rytuały pielęgnacyjne takie, jak olejowanie włosów czy maski.
  Zaplanowanie czasu tylko dla siebie pozwoli ci na odrobinę relaksu, a równocześnie wpłynie na
  lepszą kondycję twoich włosów;
 • Pamiętaj o regularnym podcinaniu końcówek – dzięki temu włosy będą zdrowsze i mocniejsze;
 • Skoncentruj się na codziennej pielęgnacji – przeanalizuj skład używanych kosmetyków (wybierz
  te z krótszym, naturalnym składem);
 • Zwróć uwagę na sam proces mycia włosów oraz ich rozczesywania. Zrezygnuj z gorącej wody na rzecz letniej – tym samym twoje włosy będą mniej podatne na uszkodzenia;
 • Do stylizacji włosów wybierz sprzęt, który nie tylko pozwoli ci uzyskać oszałamiający efekt, ale
  również zadba o twoje kosmyki.

Wyraź siebie i podkreśl swój styl z BaByliss®

Szybkie i łatwe prostowanie nawet najbardziej opornych włosów z zachowaniem ich zdrowego wyglądu i naturalnego połysku to marzenie każdej stylowej kobiety. Takie efekty pozwalają uzyskać prostownice parowe BaByliss®! Co więcej, nie elektryzują włosów i umożliwiają prostowanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów.

Zjawiskowa fryzura w krótkim czasie, bez narażania włosów na uszkodzenie? To możliwe!

Prostownica parowa Steam Shine Styler ST496E z funkcją uwalniania pary kondycjonującej nawilża i chroni włosy podczas prostowania. Wyposażona jest w nasadki ułatwiające rozczesywanie i całkowicie wygładza pasma za jednym pociągnięciem. Dodatkowo, posiada 5 ustawień temperatury w zakresie 150°C - 230°C, dzięki czemu idealnie nada się do każdego typu włosów.

BaByliss

Prostownica ultradźwiękowa Pure Metal Steam 2w1 ST495E to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która lubi często zmieniać swój look. Dziś proste, jutro kręcone? Żaden problem! Opływowa obudowa ułatwia układanie loków i fal. Funkcja mikro mgiełki, a także ciągła emisja pary chroni włosy i gwarantuje natychmiastowe przenikanie na całej ich długości. Dzięki jonizacji uzyskasz efekt bardziej miękkich i lśniących włosów. Ultra nawilżanie w parze z prostowaniem – uzyskaj zniewalający efekt lśniących włosów, jak z salonu fryzjerskiego!

Prostownica Steam Lustre ST595E z technologią Advanced Steam 360˚ wyposażona jest w 16 dysz parowych – 8 górnych i 8 dolnych na obu płytkach. Otula włókna włosów i pozwala parze lepiej wniknąć w głąb, jednocześnie je nawilżając.

BaByliss

Prostuj włosy pełną parą z BaByliss®!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie