It’s a very House Christmas! Niech święta będą takie, jakie się komu podobają!

Koniec ze sprzątaniem na błysk i wymuszonymi small talkami z ciekawskimi ciociami.
It’s a very House Christmas! Niech święta będą takie, jakie się komu podobają!
30.11.2021
Katarzyna Lemanowicz

W zamian na stole wyląduje ryba-piernik – bo czemu nie? – odkurzanie zejdzie na dalszy plan na rzecz leżenia na sofie i grania w planszówki, a zamiast ciotki pojawi się dusza towarzystwa: Mr. House.

Święta według House’a przebiegają totalnie na luzie

Każdy ma czas na swoje aktywności, odpoczynek i zachcianki, a tradycja nie odgrywa tak istotnej roli, bo najbardziej liczy się czas spędzony z tymi, których sami uznamy za najbliższych. Jest kolorowo, głośno, wesoło, chaotycznie i inspirująco!

House - kolekcja świąteczna

Dzieje się dużo: każdy ma powierzoną jakąś rolę, którą wypełnia według swojej wizji. Czasem ktoś się pokłóci, czasem stwierdzi, że mu się nie chce, ktoś znienacka postanowi jednak pojechać na narty, a czasem komuś zachce się zatańczyć w połowie wykonywanej czynności – i wszystko jest jak najbardziej OK, bo przecież robimy wszystko po swojemu!

House - kolekcja świąteczna

Sesja kampanijna przedstawia święta w kontekście różnorodności i niestandardowych jak na typowe świąteczne obrazy więzi rodzinnych. Specyficzna estetyka idealnie oddaje ducha kampanii: luz, dowolność oraz dozę absurdu i chaosu. Mieszają się tutaj światy tradycji i nowoczesności, młodości i dojrzałości (przy czym rozdzielamy faktyczny wiek i stan ducha!), spokoju i szaleństwa. Historia zbudowana jest wokół przygotowań do świąt, a zwieńczona jest prze…dziwną kolacją wigilijną – i na próżno szukać na nakrytym stole pierogów.

House - kolekcja świąteczna

Wcześniej jednak nasi bohaterowie w pocie czoła pakowali prezenty, wspinając się na wyżyny swoich umiejętności i dodając do każdego z nich coś od siebie. Następnie spotkali się w kuchni i skupili na pieczeniu dań… z piernika, którego wszyscy są najwidoczniej ogromnymi fanami. W tym momencie część teamu postanowiła, że na święta wyjeżdża na narty i rozpoczęła pakowanie – ale kto wie, czy to nie był tylko pretekst do wymigania się od świątecznych obowiązków, bo finalnie wycieczka się nie odbyła… Tuż przed Wigilią została im powierzona nocna misja podłożenia prezentów pod choinkę, której realizacji nie powstydziłby się natomiast najlepszy tajny agent!

Mr. House jako brand hero doglądał wszystkiego, dbał o luźną atmosferę i pilnował, żeby całość szła zgodnie z planem i by święta mogły się odbyć – a zapanowanie nad takim chaosem nawet dla niego nie było łatwe!

House - kolekcja świąteczna

Mr. House’a zawsze wszędzie jest pełno, stąd też stanowi trzon komunikacji w tej kampanii

Pojawia się m.in. w mailingach dotyczących zamówień ze sklepu internetowego, a przede wszystkim można go znaleźć w naszych social mediach. Jego porady – a właściwie antyporady… – znajdą się w autorskim kalendarzu adwentowym na specjalnym landing page’u i na Instagramie. Będą dotyczyły 6 filarów komunikacji świątecznej, które są podzielone na tygodnie tematyczne – gifty, ugly sweaters, licencje, apres-ski, piżamy świąteczne oraz Wigilia. Mr. House pojawi się również na evencie świątecznym w Warszawie w Hali Koszyki w roli dzielnego pomocnika instruktorki pieczenia i dekorowania Dziwnych Pierników. Nigdy nie wiadomo, gdzie jeszcze się pojawi, dlatego warto obserwować nasze platformy i śledzić świąteczne poczynania Ho, Ho, House’a!

 

Credits:

Koncepcja kreatywna: House Brand; Produkcja: Visual Crafters | Agata Śliwińska, Mateusz Mizgalski; Nadzór produkcyjny: House Brand; Fotograf: Bartek Wieczorek; Asystenci fotografa: Wojtek Affek, Olek Balcerek; Dir./Dop.: Janek Pietrzak; Asystent filmowca: Marek Paduch; Światło: Antek Becker Stylista: Agnieszka Rusinek-Jakubowicz; Asystent stylisty: Marika Śliwa; Hair & make up: Maja Bławuciak; Asystent Hair & make up: Katarzyna Biel; Scenograf: Paulina Płachecka; Asystent scenografa: Ania Sarnowska, Karolina Zalewska, Kamil Tyborowicz; Postprodukcja zdjęć: Paweł Derkacz; Modele: Krzysztof Rysz | Gudejko, Hania | Gaga Models, Mia | D’Vision, Piotr | Uncover Models, Marie | Selevtice Models, Rita | Moon Kids

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie