[Super NEW] Nowa marka na polskim rynku - SEASIDE STORY!

SEASIDE STORY została założona przez Celinę Wesołowską i Kasię Kucharek. Ich marka powstała z inspiracji wybrzeżem, które dla właścicielek oznacza po prostu dom.
[Super NEW] Nowa marka na polskim rynku - SEASIDE STORY!
08.11.2021
Katarzyna Lemanowicz

Z kolei morze - wobec którego wszyscy jesteśmy tacy sami - jest synonimem wolności, szczerości i autentyczności. Do celebracji równości i różnorodności nawiązuje też hasło marki: Every color is equal. To hejnał tolerancji, akceptacji i odkrywania siebie.

SEASIDE STORY - nowa marka ubranek dla dzieci na polskim rynku!

- Naszym założeniem było stworzenie marki dla dorosłych, ale tych najmniejszych, bo dzieci traktujemy równie poważnie. Pod hasłem „Every color is equal” kryje się równość na wielu poziomach i formach. Dotyczy m.in. wyglądu, sposobu ubierania się czy wyboru kolorów. Dla nas każdy jest równie ważny, tak samo wartościowy i ma prawo do wyrażania siebie w dowolny sposób. Ubrania SEASIDE STORY są minimalistyczne, ale to kolor pozwala wyrazić siebie, a komfort noszenia umożliwia swobodę w byciu sobą. Wierzymy, że to nie ubranie nadaje charakteru, ale osoba nadaje charakter ubraniu - mówią Celina Wesołowska i Kasia Kucharek, właścicielki marki SEASIDE STORY.

Seaside story

SEASIDE STORY tworzy ubrania dla dzieci bez podziałów

Kroje są oversize i zaprojektowane tak, by rosły razem z dzieckiem. Marka stawia na wygodę oraz kolor, które dziecku są potrzebne przede wszystkim do odkrywania otaczającego go świata i wyrażania siebie. To zarówno wolność ruchu, jak też liberalność w byciu sobą. W ubraniach SEASIDE STORY każde dziecko tworzy własną historię.

Seaside story

Produkty marki szyte są w Polsce w lokalnych pracowniach. Powstają z certyfikowanych i bezpiecznych, nawet dla najdelikatniejszej skóry dziecka, tkanin - głównie bawełny. W składzie występuje również 10% poliestru, z którego wykonana jest specjalna siateczka. Dzięki niej dres utrzymuje kształt i nie wypycha się. Dodatkowo ubrania mają odporne na mechacenie antypilingowe wykończenie.

Seaside story

SEASIDE STORY to również jedna z nielicznych marek w Polsce, które stawiają na transparentność cen.

- Przy każdym z naszych produktów znajduje się odnośnik „Poznaj koszt produkcji”. Po jego kliknięciu Klienci dowiadują się, co stoi za ceną każdego z nich. Zależy nam na tym, aby być fair, tak w życiu prywatnym, tak i zawodowym - mówią Celina i Kasia.

Ubrania SEASIDE STORY są dostępne w sklepie online marki na https://seasidestory.pl/pl/ oraz w butikach partnerskich.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2021 13:07
Super ubrania, minimalistyczne bez krzyczacych nadruków. Oczy odpoczywaja jak sie na to patrzy
odpowiedz
Polecane dla Ciebie