Tylko do jutra - 30 października - możesz skorzystać z wyjątkowych rabatów podczas Dni Lifestyle w drogeriach Super-Pharm!

Zakupy i rabaty? To brzmi fantastycznie!
Tylko do jutra - 30 października - możesz skorzystać z wyjątkowych rabatów podczas Dni Lifestyle w drogeriach Super-Pharm!
fot. istock.com
29.10.2021
Katarzyna Lemanowicz

Nie trzeba czekać na Black Friday czy przedświąteczne wyprzedaże, by znaleźć atrakcyjne promocje! Od dzisiaj, z okazji trwających do końca października Dni Lifestyle, klienci Super-Pharm mogą liczyć na wyjątkowe rabaty obejmujące ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, dermokosmetyki, perfumy oraz wiele innych.

Dni Lifestyle w drogeriach Super-Pharm - poznaj szczegóły!

 

Wielbicieli dermokosmetyków z pewnością ucieszy fakt, że wybrane marki dostępne są z 40% rabatem – SVR, A-Derma, Ducray czy Klorane. Promocja dotyczy także ukochanych przez Klientki bestsellerów – w dniach 25-27.10, 40-procentowym rabatem objęta będzie cała marka La Roche-Posay, a w dniach 28-30.10 – Vichy Avène

Maja Bohosiewicz też skorzystała z promocji i zrobiła zakupy podczas dni lifestyle w drogeriach Super-Pharm!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Super-Pharm Poland (@superpharmpoland)

Pamiętajcie - w różne dni, są różne rabaty do zgarnięcia! Rabaty dostępne są dla klubowiczów posiadających kartę LifeStyle. Jeśli takiej nie posiadasz, możesz założyć ją bez problemu w każdej drogerii!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie