#ŻyjLekko jesienią! Nowa kolekcja marki Native

Wrzesień to czas powrotów do szkół, długich spacerów i ciepłych promieni słońca, które (mamy nadzieję!) zostaną z nami jak najdłużej.
#ŻyjLekko jesienią! Nowa kolekcja marki Native
22.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Wśród propozycji na nadchodzący sezon, marka Native przygotowała modele, dzięki którym pozytywna, kolorowa energia będzie obecna z nami przez cały rok!

Model Jefferson to prawdziwa gwiazda wśród butów Native

Wykonane są z ultralekkiej, wegańskiej pianki EVA powstałej ze sproszkowanych alg morskich. Co czyni je wyjątkowymi? Przede wszystkim niezwykły komfort noszenia! Są miękkie, szybko się zakładają i równie szybko czyszczą. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów – od neonowych, pastelowych, po klasyczne odcienie. Sprawia to, że jest to but dostosowany do potrzeb każdego – kobiet, mężczyzn i najmłodszych.

Buty Native
Buty marki Native wyróżnia nie tylko lekkość, ale także ważna misja. Mottem przewodnim firmy, jest hasło #ŻyjLekko, a sam brand ma świadomość tego, że nasze modowe wybory mają ogromny wpływ na środowisko naturalne.
Firma pracuje nad autorskim programem Remix, dzięki któremu do 2023 roku każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i tym samym - zyskać nowe życie. Przykładowo: buty, w których najmłodsi mogą bawić się na placu zabaw, będą miały szansę posłużyć później jako materiał służący do ich budowy.

Buty Native
Lekkość – nie tylko ta dosłowna, jest obecnie bardzo pożądana. Marka Native, powstała po to, by wszystkim żyło się lżej! Prowadzi do projektowania obuwia, które tworzy modę bardziej przyjazną środowisku i szczęśliwszą dla nas wszystkich. Native to nie tylko design – każdorazowy wybór modelu od marki to podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji. Przekonajcie się o tym sami!

Buty Native

Buty marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora: www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Paula (Ocena: 5) 29.09.2021 10:13
Lekko i wygodnie jest jak się kupuje buty na raty w worldboxie. Portfela nie boli mimo, że za ponad pięćset były a nawet podziękuje bo stówkę na karcie się dostaje dzięki promocji mokki i nogi też będą zadowolone :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie