FOREO właśnie zapowiedziało najgorętszą premierę w pielęgnacji jamy ustnej od 70 lat!

Prezentujemy szczoteczkę soniczną ISSA 3!
FOREO właśnie zapowiedziało najgorętszą premierę w pielęgnacji jamy ustnej od 70 lat!
13.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Szwedzka potęga beauty-tech wprowadza silikonową szczoteczkę, która zrewolucjonizuje pielęgnację jamy ustnej. Pierwsza na świecie szczoteczka soniczna 4w1, która dzięki pulsacjom zadba nie tylko o zęby, ale także higienę języka, policzków i dziąseł.

Foreo ISSA 3 - poznaj tę nowość!

Branża beauty nie odnotowała tak dużej innowacji w ciągu ostatnich 70 lat! Szwedzka firma FOREO znana z innowacyjnego podejścia do technologii oraz działań na rzecz podnoszenia świadomości konsumentów w kwestiach związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, właśnie wprowadziła na rynek szczoteczkę soniczną ISSA3, która nie tylko wstrząśnie branżą beauty-tech, ale także na zawsze zmieni sposób myślenia o higienie i pielęgnacji jamy ustnej. Pierwsza na świcie silikonowa szczoteczka soniczna, która zapewnia kompleksową pielęgnację jamy ustnej 4w1: dla zdrowia zębów, języka, policzków i dziąseł.

Foreo Issa 3

Zdrowe zęby, zdrowe ciało

W związku z najnowszą premierą marka chce zwrócić uwagę na jeden z najważniejszych aspektów w branży pielęgnacji jamy ustnej – zdrowie jamy ustnej odzwierciedla stan całego naszego ciała. Do utrzymania jej higieny niezbędne są regularne wizyty u dentysty oraz prawidłowe szczotkowanie. Niestety wiele osób zapomina o tym, że zęby należy szczotkować przynajmniej dwa razy dziennie przez dwie minuty. Dzięki temu można uniknąć przykrych konsekwencji w postaci chorób przyzębia, które zwiększają ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, zapalenia stawów, płuc, a także mogą mieć wpływ na długość życia.
Foreo ISSA 3

Kompleksowa pielęgnacja

„Misją FOREO jest ulepszanie codziennego życia ludzi, dlatego zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań zorientowanych na użytkownika” – wyjaśnia Boris Trupcevic, dyrektor generalny FOREO. ISSA3 to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby społeczeństwa. Polecana przez stomatologów, najwyższej jakości szczoteczka soniczna zapewnia kompleksową pielęgnację jamy ustnej: zębów, dziąseł, języka i policzków. 10 000 razy bardziej higieniczna szczoteczka soniczna wykonana z medycznego sylikonu z nylonowym włosiem zapewnia 11 000 pulsacji T-sonic na minutę, dzięki czemu ruchy szczoteczki są bardziej ergonomiczne i przypominają te wykonywane przy myciu manualnym, zapewniając jednocześnie rezultat, którego nie da się osiągnąć przy użyciu elektrycznych odpowiedników. Według wyników testów klinicznych, ISSA3 w zestawieniu ze standardową szczoteczką poprawia higienę jamy ustnej o 140% i usuwa o 30% więcej płytki nazębnej. Jej dodatkowym atutem jest gotowość do pracy przez 365 dni bez potrzeby regularnego ładowania, dzięki czemu może towarzyszyć Ci gdziekolwiek jesteś.
Foreo ISSA 3

Zamień plastik na silikon

Jeśli jednak nie przekonują Cię argumenty związane z Twoim zdrowiem, pomyśl ile dobrego możesz zrobić dla środowiska… Szacuje się, że każdego roku na całym świecie zużywa się ok 3,6 biliona plastikowych szczoteczek do zębów, a te wyprodukowane od 1930 roku w dalszym ciągu rozkładają się na wysypiskach śmieci. ISSA 3 to bezpośrednia odpowiedź na te przerażające dane. Najnowsza szczoteczka soniczna od FOREO została zaprojektowana z sylikonu medycznego, z myślą o trwałości i długowieczności przy jednoczesnym zapewnieniu higienicznego rozwiązania w trosce o higienę całej jamy ustnej. ISSA 3 to intuicyjny łatwy w użyciu produkt o wysokiej wydajności, zapewniający najlepsze rezultaty w pielęgnacji jamy ustnej: zębów, dziąseł, języka i policzków. 11 000 pulsacji na minutę zamknięte w eleganckim, szwedzkim wzornictwie to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci zatroszczyć się nie tylko o samego siebie, ale także o środowisko.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie