FOREO wypuszcza NOWOŚĆ – UFO 2 w najbardziej luksusowym wydaniu

Łącząc niezwykle zaawansowane technologie w jednej minimalistycznej, eleganckiej obudowie całościowy zabieg UFO 2 trwa zaledwie 2 minuty.
FOREO wypuszcza NOWOŚĆ – UFO 2 w najbardziej luksusowym wydaniu
04.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Urządzenie zapewnia promienną skórę i piękny glow widoczny od razu po jego użyciu. A teraz, dzięki nowemu, pięknemu designowi może stanowić prawdziwą gratkę nie tylko dla fanów i fanek pielęgnacji, ale też osób doceniających luksusowe wzornictwo.

Rewolucja w świecie maseczek

FOREO zadebiutowało z koncepcją inteligentnego urządzenia do nakładania maseczek – UFO - w 2018 roku. Od tego czasu poszerzyło kolekcję masek z 2 do 14, tak aby każdy mógł znaleźć i dopasować je do rodzaju swojej skóry i jej potrzeb. Marka udoskonaliła też samo urządzenie – sprawiając że stało się wystarczające do przeprowadzenia pełnego zabiegu 360 na twarz, bez wychodzenia z domu.

Przyszłość pielęgnacji

Składniki odżywcze zawarte w maseczkach FOREO, w połączeniu z opcjami oferowanymi przez najnowsze UFO 2 - masażem twarzy pulsacjami T-Sonic, terapią światłem LED w pełnym spektrum oraz 5 x szybszą termo- i krioterapią zapewniają efekty zauważalne gołym okiem już po 1. użyciu. Działanie urządzenia oparte jest na technologii Hyper-Infusion, czyli połączeniu pulsacji sonicznych i terapii ciepłem i zimnem, które wzmacniają efekty wybranej maski, jednocześnie oferując głębsze wchłanianie składników aktywnych i delikatny masaż twarzy. Dzięki temu UFO 2 oferuje zabieg dosłownie "nie z tego świata", wprowadzając domową pielęgnację na wyższy poziom.
FOREO UFO
Dzięki spersonalizowanym ustawieniom nowego urządzenia UFO 2 Black można używać nie tylko z gamą masek FOREO, ale też większością dostępnych na rynku masek w płachcie! Wystarczy stworzyć własną rutynę pielęgnacyjną dopasowując ustawienia w aplikacji - zgodnie z potrzebami i preferencjami naszej skóry, aby przyśpieszyć działanie niemal każdej maseczki. Dzięki temu zamiast standardowych 20 minut, jeszcze lepsze efekty uzyskamy w kilkadziesiąt sekund.

Kosmiczne właściwości najnowszego UFO 2 Black:

  • pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze,
  • ujędrnia skórę twarzy,
  • wyrównuje koloryt cery,
  • minimalizuje widoczność przebarwień,
  • redukuje obrzęki i napina skórę,
  • niweluje niedoskonałości,
  • stabilizuje nadprodukcję sebum,
  • zmniejsza cienie pod oczami,
  • minimalizuje rozszerzone pory.
Foreo UFO 2

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie