Back to school z MODIVO

Młodsi Klienci są wymagający pod względem komfortu, dopasowanych ubrań i ciekawych wzorów.
Back to school z MODIVO
Modivo
31.08.2021
Katarzyna Lemanowicz

Okres wakacji powoli dobiega końca, dlatego najnowsze kampanie MODIVO zachęcają do odświeżenia szafy przed powrotem do pracy i szkoły. Komfortowe ubrania, modne akcesoria, które podkręcą każdą garderobę i ponadczasowe elementy, z których każdy stworzy pełny look zgodnie z filozofią marki "Twój Styl to Twój Wybór". 

Kampania Modivo - Back to school

Na stronie modivo.pl ruszyła kampanie Back to school - wyselekcjonowane produkty oraz must have’y na zbliżający się sezon, zachęcające Klientów do zabawy modą i poszukiwania własnego stylu.

Modivo

Kampania Back to school to uważnie wyselekcjonowane produkty z najwyższej jakości materiałów, które zadowolą każde dziecko! Wśród nich znalazły się takie elementy jak wygodne bluzy z nadrukami, eleganckie sukienki i kolorowe plecaki.

Modivo

MODIVO to świat modowych przeżyć, który oferuje Klientom usługę premium na najwyższym poziomie. Możliwość zakupów na stronie modivo.pl z przejrzystym interfejsem, w aplikacji mobilnej oraz w innowacyjnych sklepach stacjonarnych gwarantuje customer experience, w którym to Klient jest na pierwszym miejscu.

Modivo

Multibrand inspiruje do tworzenia niepowtarzalnych, unikatowych stylizacji zgodnie z hasłem #TwójStylTwójWybór.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie