[Super NEW] Ultra-precyzyjna kredkę do brwi MICRO-brow pencil Bobbi Brown

[Super NEW] Ultra-precyzyjna kredkę do brwi MICRO-brow pencil Bobbi Brown
fot. istock.com
24.08.2021
Katarzyna Lemanowicz

Zapewnia brwiom naturalny kolor, utrzymujący się przez cały dzień. Zaprojektowana, aby bez wysiłku, jednym pociągnięciem wykonać makijaż naśladujący włoski. Stworzona w celu zdefiniowania, nadania kształtu i przyciemnienia brwi. Mieszanka olejków zmiękczających i wosków zapewnia kremową aplikację i długotrwałą odporność na wodę, wilgoć i pot.

MICRO-brow pencil Bobbi Brown

Perfekcyjna aplikacja: niezwykle wygodna końcówka przypominająca pisak umożliwia narysowanie bardzo dokładnych kresek, które odzwierciedlają wygląd włosków. Kredka precyzyjnie podkreśla, wypełnia, przedłuża i kształtuje brwi gwarantując uzyskanie pożądanego wyglądu.

Wydajność: Formuła jest odporna na wodę, wilgoć i pot. Brwi pozostają w stanie idealnym przez 24 godziny od zrobienia makijażu.

Bobbi Brown pencil

Naturalny kolor brwi: zgodnie z unikalną filozofią Bobbi Brown dotyczącą podkreślania naturalnego piękna, ta wyjątkowa gama odcieni jest inspirowana naturalnymi kolorami brwi. Bogata i kremowa formuła umożliwia gładką aplikację, bez wysiłku przesuwając się po brwiach, zapewniając jednocześnie świeży, trwały kolor i równomierne wykończenie.

MICRO Brow Pencil jest dostępny w gamie 8 odcieni.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie