Słoneczna kolaboracja ORIGINS x FOREO

Najgorętsza marka z branży beauty-tech FOREO Sweden łączy swoje siły z uwielbianą przez Polki marką ORIGINS, zachęcając do prawidłowej pielęgnacji skóry, szczególnie w sezonie letnim.
Słoneczna kolaboracja ORIGINS x FOREO
23.08.2021
Katarzyna Lemanowicz
Zanieczyszczone powietrze, promieniowanie UVA/UVB oraz codzienny stres mają negatywny wpływ na cerę, czyniąc ją matową, suchą, szarą i pozbawioną życia. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem, aby temu zapobiegać i cieszyć się piękną, promienną skórą twarzy jest jej regularne oczyszczanie, a następnie tonizowanie i nawilżanie. Dlatego FOREO oraz ORIGINS zjednoczyło siły i podpowiada, o czym warto pamiętać przy codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Najgorętsza kolaboracja sezonu: ORIGINS x FOREO

Oczyszczanie skóry to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zanieczyszczeń, sebum oraz pozostałości makijażu. Co więcej usunięcie martwego naskórka zapewnia lepsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w produktach kosmetycznych oraz przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji. Dlatego pokazujemy, jak łatwo jest zachować piękną cerę ze szczoteczką oczyszczającą i masażerem w jednym - LUNĄ 3 oraz z kosmetykami Origins.
FOREO i Origins
FOREO i Origins
A żeby jeszcze bardziej zachęcić do dbania o cerę przygotowaliśmy specjalną słoneczną ofertę: od 18. do 30. sierpnia przy zakupie produktów ORIGINS za min. 199 zł - szczoteczka LUNA™ PLAY w prezencie, a przy zakupie dowolnego produktu FOREO - pełnowymiarowy krem GINZING GLOW w prezencie. Wystarczy zrobić zakupy w Sephorze.
#OriginsxForeo  

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie