Tej jesieni rządzić będzie Ahiroo

Wygodne bluzo-sukienki, seksowne oficerki blisko ciała - to wszystko znajdziesz w Ahiroo
Tej jesieni rządzić będzie Ahiroo
fot. Ahiroo
05.08.2021
Katarzyna Lemanowicz

Ubrania dla kobiet, które wiedzą, czego chcą! Tak markę Ahiroo określa jej właścicielka i projektantka  Agata Gajewska – Frąckowiak. Wygoda, ciepło oraz starannie wyselekcjonowane tkaniny są tym, czego poszukujemy, żeby czuć się dobrze. W kolekcji Ahiroo znajdziecie ubrania, których nie macie w szafie, a które zostaną z wami na długo.

Poznaj kolekcję ubrań Ahiroo

„Ubrania, które projektuję to głównie klasyczne, podkreślające kształty kobiece sukienki. Specjalne miejsce w kolekcji zajmują swobodne bluzo – sukienki, które pokochały #ahiroogirls. Zasłużyły” – mówi autorka kolekcji i trudno odmówić jej racji. Zakładane przez głowę, z kapturem, miłe dla ciała – doskonale leżą. W tegorocznej kolekcji dostępne są w kilku kolorach: żółtym, czerwonym i zielonym. W nowym sezonie pojawią się też nowości.

sukienka Ahiroo

Sukienka Funky - cena: 320zł

Ahiroo to ubrania na długo

Ahiroo słynie z prostych, minimalistycznych sukienek, których fason nie przemija z końcem sezonu. Układają się tak, jak sukienki układać się powinny, nie marszczą, nie przekręcają, nie denerwują. Eksponują dokładnie to, co ma być widoczne, a maskują niedoskonałości.

Bluzo-sukienka Hiro

Bluzo-sukienka Hiro - cena: 350zł

Wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które długo i pieczołowicie selekcjonuje ich autorka. Są połączeniem sportowej elegancji z wygodą absolutną. Tworzone dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Oglądajcie i wybierajcie!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie