[Super NEW] Premiera marki makijażowej Seleny Gomez - Rare Beauty!

Dostępnej na wyłączność w Sephora!
[Super NEW] Premiera marki makijażowej Seleny Gomez - Rare Beauty!
Selena Gomez
02.07.2021
Katarzyna Lemanowicz
W lipcu kolekcja zadebiutowała w perfumerii internetowej sephora.pl, dodatkowo klienci Sephora mogą przetestować bestsellery marki w wybranych, stacjonarnych perfumeriach sieci na terenie całej Polski.

Rare Beauty by Selena Gomez - poznaj szczegóły!

Selena Gomez celebruje piękno, przedstawiając swoją autorską markę makijażową - Rare Beauty, której premiera w Sephora ma miejsce od lipca na całym świecie. 
Selena jest pasjonatką kosmetyków od bardzo młodego wieku, kiedy to po raz pierwszy zasiadła w fotelu do makijażu. Przez ostatnie 3 lata gwiazda pracowała nad tym, aby swoją pasję i miłość przekuć w stworzenie marki Rare Beauty. Selena pragnęła wykreować markę, która stanowiłaby znacznie więcej niż same produkty – markę, która pomagałaby ludziom budować ich poczucie wartości i celebrować to, co czyni ich wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.
Selena Gomez
Gwiazda otwarcie przeciwstawia się „mitom piękna” - nierealnym oczekiwaniom budowanym przez społeczeństwo, które stanowią cel niemożliwy do osiągnięcia. Tworząc Rare Beauty Selena rzuciła wyzwanie mitowi fizycznej perfekcji. Rare Beauty wykorzystuje makijaż jako element celebracji naszej różnorodności i środek do odnalezienia samoakceptacji i pokochania siebie.
Rare Beauty

- Jestem niezwykle podekscytowana tworząc kosmetyki, które nie tylko są wspaniałe, ale również celebrują to, co sprawia, że każdy z nas jest unikalny - Selena Gomez, Założycielka i Kreatorka marki Rare Beauty.

Zestaw do poprawek makijażu "w biegu" - absolutny hit!

Produkty marki Rare Beauty zostały stworzone, by każdego dnia móc wyrażać siebie. Od momentu powstania marki, Selena była osobiście zaangażowana w każdy etap opracowywania produktów – od testowania kosmetyków, po opracowanie projektu, np. unikalnego, poręcznego zestawu do poprawek makijażu „w biegu” - Blot & Glow Touch-Up.
Od samego początku, jeden procent dochodu ze sprzedaży każdego produktu marki Rare Beauty oraz fundusze wpłacane przez partnerów marki, są przeznaczane na wspieranie działalności Fundacji Rare Impact Fundktóra dba o dostęp do środków ochrony zdrowia mentalnego.
Rare Beauty
W ostatnim czasie Fundacja Rare Impact Fund wyznaczyła sobie ambitny cel zgromadzenia w okresie 10 lat kwoty 100 milionów dolarów, aby wspomóc wypełnienie luk w usługach ochrony zdrowia mentalnego w społecznościach, w których dostęp do takich usług jest utrudniony. W ten sposób FRI stanie się największym znanym na świecie funduszem, oferującym wsparcie zdrowia mentalnego, w ramach podmiotu gospodarczego.
Rare Beauty

Odkryj pełną gamę produktów RARE BEAUTY - tylko w Sephora!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie