Najnowsza kampania FOREO definiuje piękno na nowo

20 milionów klientów na całym świecie - tak zamknęliśmy rok 2020, a był to dopiero początek zmian, jakie planujemy.
Najnowsza kampania FOREO definiuje piękno na nowo
FOREO
25.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

FOREO od początku miesiąca ruszyło z akcją "Be YOUnique" - "Jesteście WYjątkowi", w której głos został oddany konsumentom. Ten swego rodzaju dłuoterminowy eksperyment ma pokazać, że prawdziwe piękno to więcej niż tylko jedno, narzucone z góry oblicze. Do klipu towarzyszącemu akcji zostały zaangażowane niezwykle barwne i inspirujące postaci, a przez cały czerwiec zbieraliśmy nominacje osób, które zdaniem naszych konsumentów najlepiej reprezentują ideę “piękna i wyjątkowości”.

Akcja Be YOUnique FOREO - poznaj szczegóły

„Wokół nas zachodzą wspaniałe zmiany, ale przemysł kosmetyczny niestety zbyt wolno na nie reaguje. W FOREO zawsze postrzegaliśmy piękno, jako zadbaną skórę i dobre samopoczucie, ale teraz chcielibyśmy pójść o krok dalej. Dla nas bycie wyjątkowym jest czymś więcej niż tylko kampanią, to ruch, który rozpoczął się organicznie w naszej globalnej rodzinie. Bardzo chcemy, aby cała branża kosmetyczna ewoluowała w tym świadomym kierunku, przypomniała sobie, że w biznesie chodzi nie tylko o zysk, ale przede wszystkim o ludzi i skupiła się na rzeczywistych problemach - wspieraniu konsumentów, aby czuli się dobrze we własnej, pięknej na tysiące sposobów skórze”, wyjaśnia Boris Trupcevic, CEO FOREO.

Re-definicja piękna według FOREO

FOREO pokazuje nową wizję piękna, w którym wizualny hołd składamy tym, którzy nie boją się wyrażać siebie. W kampanii zostają obalone stygmaty i stereotypy oraz pokazane, że tabu nie istnieje, a pielęgnacja może sprawiać czystą radość dosłownie każdemu. Ważne jest, aby każda WYjątkowa osoba po obejrzeniu tego spotu poczuła się dostrzeżona. W ramach kampanii przeprowadzony został eksperyment w mediach społecznościowych, zapraszając wszystkich do wskazania swojego WYjątkowego bohatera. 
Foreo
„FOREO to buntownik, twórca swojej własnej niszy, więc nie dziwi nas, że zyskujemy uznanie ludzi o podobnych poglądach, tych przełamujących schematy, żyjąc według własnych zasad. Dzięki temu do głosu dochodzą wspaniałe osoby, które dokonują rzeczywistych zmian w życiu ludzi i inspirują innych do tego samego. Akcja BeUnique, która obyła się na naszym Instagramie przez cały czerwiec i polegała na nominowaniu wyjątkowych ludzi była naprawdę ważnym momentem, który uświadomił nam, że jeszcze nie chcemy zamykać tego rozdziału i będziemy myśleć globalnie nad jego kontynuacją”, mówi Trupcevic.
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FOREO Polska (@foreo_pl)

Bezpieczna przestrzeń dla każdego

Dla FOREO nie liczy się wiek czy kolor skóry, a indywidualne podejście do każdego, szczególnie w kwestii pielęgnacji. Dlatego dzięki pomocy najnowszych technologii FOREO stara się zapewnić “ultra-personalizację” i doskonałe rezultaty odzwierciedlone w promiennej cerze naszych użytkowników. FOREO jest najbardziej znane ze swojej flagowej innowacyjnej szczoteczki LUNA 3, najdelikatniejszej i najbardziej zaawansowanej na świecie silikonowej szczoteczki do mycia twarzy.
Zaraz po LUNIE pojawiło się UFO 2 i na zawsze zmieniło reguły gry domowej pielęgnacji, wynosząc ją na najbardziej zaawansowany poziom - oferując pełny zabieg na twarz maseczką w zaledwie dwie minuty. UFO przenosi profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne z salonów i klinik w ręce użytkowników, którzy mogą wykonać je sami w zaciszu ich własnych domów. Najnowszym osiągnięciem jest BEAR - mikroprądowe, ujędrniające urządzenie do twarzy. BEAR wykorzystuje energię elektryczną do stymulacji mięśni oraz odbudowy kolagenu i elastyny w naszej skórze, poprzez całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny zabieg liftingujący, nadający twarzy odmłodzony wygląd.

Przyszłość branży beauty

„FOREO od zawsze było marką, która wierzy w indywidualność. Ludzie to doceniają. Pamiętajmy, że to, co robimy dzisiaj, zdefiniuje przyszłe pokolenia, dlatego musimy być świadomi przekazu, który po sobie zostawiamy. Nowy, inteligentny konsument rośnie w siłę, a FOREO jest tutaj, aby powitać go w przyszłości technologii kosmetycznych, która nie dotyczy już tylko samych innowacji, ale świadomości bycia WYjątkowym!”, podsumowuje Trupcevic.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie