[Super NEW] Premiera DermResults od Arbonne!

Każdy z nas ma już swój produkt do mycia twarzy, filtr przeciwsłoneczny, krem nawilżający i myślimy, że to wszystko, czego potrzebujemy!
[Super NEW] Premiera DermResults od Arbonne!
Serum DermResults Arbonne
14.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

Jest jednak jeden produkt, który stanowi potężne źródło odżywiania skóry twarzy, a który często pozostaje pominięty - serum do twarzy. Serum to skoncentrowany kosmetyk, który rozprawi się z problemami naszej skóry, a także ją odżywi. To produkt do pielęgnacji skóry, który można nałożyć na skórę po jej oczyszczeniu, ale przed nawilżeniem, z zamiarem dostarczenia silnie działających składników bezpośrednio w głąb skóry..  jest doskonałym narzędziem do pielęgnacji konkretnych problemów skórnych, takich jak zmarszczki!

DermResults to nowość od Arbonne, który na pewno się sprawdzi i pomoże skórze odzyskać młodzieńczy blask. Pomoże poprawić ogólny wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności i jędrności, a przy tym zmniejsza widoczność zmarszczek poprzez nawilżanie, co wspiera barierę ochronną skóry.

Jakie składniki Serum DermResults posiada?

  • 15% witaminy C Przetestowana pod względem zmniejszania widoczności uszkodzeń oksydacyjnych,
  • 2% Bakuchiolu Roślinny zamiennik retinolu, który jest lepiej tolerowany przez skórę,
  • 1% Kwasu Ferulowego Jego właściwości przeciwutleniające wspomagają ogólny wygląd skóry.

DermResults jest intensywnie działającym serum, które pomaga skórze odzyskać młodzieńczy blask. Zwalcza on oznaki starzenia, pomaga chronić skore przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, pomaga poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności i jędrności.

Serum od Arbonne

Jak używać serum?

Wystarczy nałożyć rano lub wieczorem 2-3 krople serum na dłonie i nanieść je na twarz szyję i dekolt! Serum to nie wszystko... już niedługo dostępne będą płatki do twarzy DermResults! 

DERMRESULTS ZŁUSZCZAJĄCE PŁATKI NADAJĄCE BLASK Z 2% WYCIĄGIEM Z LIMONKI KAWIOROWEJ!

Nasączone płatki złuszczające do codziennego stosowania wspomagają odnowę zewnętrznej warstwy skóry poprzez złuszczanie. Delikatnie usuwają martwe komórki naskórka i powierzchniowe zanieczyszczenia oraz pozostawiając skórę jaśniejszą i bardziej promienną. Produkt pomaga poprawiać kolor i wygląd skóry, zmniejszy widoczność przebarwień, jeśli będzie systematycznie stosowany jako część wieczornego planu pielęgnacji.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie