Transparentne Crocs-y - to jest totalny HIT!

Baw się swoją wyobraźnią i stwórz niepowtarzalną odsłonę obuwia.
Transparentne Crocs-y - to jest totalny HIT!
Crocs
14.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

Bądź sobą, inspiruj innych. Co byś powiedział sobie, gdybyś mógł cofnąć czas? Nieostrożny...baw się lepiej..., a może bądź sobą i nie pozwól nikomu powiedzieć, że jest inaczej...? Dopiero, gdy przyjmiemy nasze prawdziwe ja, będziemy w stanie być całkowicie wolni. Pokaż, co masz w środku, Twoja wyobraźnia nie zna granic. Crocs przedstawia kolekcję Translucent: "Nic do ukrycia. Wszystko do odsłonięcia!"

Bądź sobą

Od początku założeniem marki Crocs było osiągnięcie balansu między tym, co modne, wygodne i dające możliwość wyrażenia siebie. Światowa kampania "Come As You Are", w którą zaangażowali się celebryci oraz rzesza zwykłych ludzi zwróciła uwagę na problem nierówności społecznych. Płeć, religia czy kolor skóry nie powinny mieć znaczenia. To właśnie różnorodność sprawia, że życie jest pełne kolorów. Stąd też w kolekcji obuwia Crocs nie ma miejsca na monotonne wzory. Nawet klasyczny chodak może stać się z twoją pomocą jedynym w swoim rodzaju, przebojowym butem, na punkcie którego wszyscy oszaleją! 
Crocs transparentne
fot. istock.com

Nic do ukrycia

Nowa odsłona klasycznych Crocs to transparentna cholewka. Tu się nie da nic ukryć. Goła stopa, kolorowa skarpeta, a może przypinki Jibbitz? Możesz stworzyć swój własny but, w którym poczujesz się komfortowo, a innym dasz przykład, że moda to kreślenie rzeczywistości taką, jak ją widzisz. Nikt nie będzie lepszym projektantem dla ciebie niż ty sam.
Crocs transparentne
Wzbogać swoją szafę w wygodne i uniwersalne buty, które sprawią, że zbliżające się lato będzie pełne przygód. Crocs to nie jeden but, kolor czy styl to odbicie pragnień wielu jego fanów.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2021 18:02
Te crocsy to obuwie dla ludzi co się poddali w życiu.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie